Děkujeme za další příspěvek i s ulustarční fotkou. Poslala nám je čtenářka s nickem Řeřicha

Jsem dost velká milovnice zvířat i zvířátek a se sloganem " nech i brouka žít" se snažím ničenu živému ovšem až na komáry neublížit. Přesto nemusím ještě myši a pavouky, ale i jim dávám šanci a nepoužívám na ně násilí, ale vždy se jich snažím zbavit trochu humánně. Pavouky odchytávám do lapače pavouků a vyhazuji ven a myši lovím do sklenice, kam se většinou chytnou na ořechy a nosím je na pole, kde jim dávám šanci.

Kočka s myší

Jenže máme doma i dvě kočky, které na místo aby mě pomohly ty myši chytat, tak je naopak nosí domů, snad aby vykazovali ňákou činnost ale většinou jako živou hračku a jelikož myš až na vyjímku vyhrává, tak zase přichází na řadu sklenice od okurek. A za rohem číhající kočka :-)

Přeji hezký den Řeřicha

Milá Řeřicho, jak vypadá lapač na pavouky? Já je chytám do utěrky, protože jsou hodně rychlí a když je nametu na lopatku, vždycky někam frnknou :-)

Která zvířátka zrovna nemusíte právě vy, milá ženo-in? Ještě nám některá z vás napíše o svých zkušenostech s nesympatickými tvory? Kterého zvířete se bojíte, štítíte, nebo je vám dokonce odporné? Které zvíře by podle vás nemuselo vůbec existovat? Máte k dnešnímu tématu co říct?

Uvítáme rádi váš příspěvek na adrese: redakce@zena-in.cz

Soutěžní obrázek 7

oči 7

Reklama