Děkujeme za příspěvek od čtenářky, která zatím žádný „živý“ muzikál neviděla, ale moc po tom touží.

Budete se asi divit, ale doposud jsem neviděla jediný muzikál. Tedy pokud nepočítám záznam v televizi (Jesus Kriste Superstar), nebo zfilmovanou verzi - Landova Touha. Muzikály zbožňuji. To spojení chytlavé hudby s chytlavým příběhem.

Ale vidět muzikál v televizi - to se přeci nepočítá! Vždyť zakusit tu atmosféru prožívání ostatních lidí kolem Vás musí být daleko lepší. A nemluvě o tom, že se pak teprve jedná o kulturní zážitek a taky romantický zážitek, pokud sledujete děj s tím pravým. :-) Přeji si nějaký muzikál shlédnout už dobrých 15let.

Důvod proč jsem nikdy muzikál neviděla. Prostý - bydlím daleko od Prahy a doposud jsem neměla s kým si tuto kulturu vychutnat. Ťeď bych měla s kým, ale musela bych to celé zařídit :-(.

Vím, že je nejjednodušší vlastní přičinění, ale znáte to. Někdy chybí dostatek síly, někdy dostatek odvahy. Podívat se do velkého světa muzikálů.

Snad se osmělím.

Vaše čtenářka Renata

A to je dobře, že jste udělala první krok a napsala na naše dnešní téma, rpotože dnes máte šanci získat lístky na jeden z těchto muzikálů v Divadle Kalich.

Tajemství- Daniel Landa

Robin Hood - Ondřej Soukup

Krysař- Daniel Landa

Chtěla by ještě některá z vás získat lístky na muzikál? Máte ještě chvilku šanci, abyste nám napsala na dnešní téma na redakce@zena-in.cz

Reklama