Jakou hláškou odboural synek čtenářky Puzzlicek svého tatínka, to se dočtete v jejím příspěvku k dnešnímu tématu. Zaslala ho jako příspěvek k dnešnímu tématu: Nočník a záchůdek. Pobavte se také!

Následující příběh mě skutečně dostal - úplně tu situaci vidím. Text zaslala čtenářka Puzzlicek jako příspěvek k dnešnímu tématu.


Zdravím Tě Kubo a věřím, že dnešním příspěvkem alespoň trošku pobavím, všechny, kteří mají podobné patálie (a to především s chlapečky :) ) !

Malého jsme se snažili dávat a učit na nočník kolem roku a půl, začátky byly perné. To že by měl sedět na nějakém chladném plastu, se mu ani trošku nelíbilo, proto jeho první cesta po nočníku vedla zpátky do plínek, kde se pochopitelně málem vyčural z podoby. No nic.

Kolem dvou let nastaly první úspěchy. Potom se ale frajer začal vztekat a nočník se stal úhlavním nepřítelem. Chodil nakukovat taťkovi na záchod a pochopitelně začal zkoušet „polohu ve stoje“.
A jelikož byl maličký a záchod poměrně dost vysoký, nemohl pindíkem došáhnout.

Proto vždycky obdivoval tátu a při jedné takové „záchodové asistenci“ prohlásil: ,,Ceš pomoct?“ načež se tatínek rozesmál na celé kolo a malého uklidnil, že to zvládne sám. Našemu zlatíčku se to ale stále nějak nezamlouvalo, proto následovala otázka č. dvě: ,,Tati a došáhneš?“ Tatínek ve svém věku už pochopitelně došáhnul, proto malého nakonec vypoklonkoval z místnosti.

A to si dovolil hodně, vše bylo totiž dovršeno větou: ,,Tak se aspoň zavži!“

Pěkný den přeje
Puzzlicek

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 31. března 2011: Nočník a záchůdek

Zasílání příspěvků k dnešnímu nočníkovému tématu již skončilo. Okolo 16.00 hodiny se dozvíte, která čtenářka za svůj příspěvek obdrží následující dárek: Krásnou (asi třiceti centimetrovou) hračku ze sady Barbie: Ken FASHIONISTAS.

Ken

Reklama