Jsem vždycky moc ráda, když mám možnost vidět některou z vás osobně, protože vás znám jenom přes vaše přezdívky. O víkendu jsem se u Tarotu setkala s Angelikou Devil a s „Přece já“. Obě jste báječné!

Ve dvou dnech jsem se v „Matyldě“ tento víkend měla možnost seznámit osobně se dvěma z vás. Bylo to moc příjemné. Říkám si, jestli jste všechny tak v pohodě jako Angelika Devil a Přece já, pak je magazín čten jen kvalitním osazenstvem a může být na svou čtenářskou obec právem hrdý...

Nick Ti sedí, Angeliko!

lKam Angelika nedosáhne výškou postavy, (jsme stejně „veliké“), tam dostřelí energetickým potenciálem.

Je to drobná, moc krásná dívka s možnostmi jaderné elektrárny. Přijela s manželem (opravdu hezký muž a muzikant).

V její přítomnosti má člověk pocit, že sílí. Většinou mě výklad vyčerpává. S Angelikou, nebo spíš jejím působením jsem se ale dobíjela průběžně.

Navíc mě velice překvapil systém jejích otázek.

Nebudu obsah zde vypisovat ani omylem, je to jen mezi námi, ale ze skladby dotazů, které Tarotu pokládala, bylo patrné, že hloubka její duše a vnímání okolí je řekněme na procenta hodně odlišná od modelu většiny klientek.

Mělo by být víc lidí s tak hlubokým vhledem a schopných vnímat svět v takových souvislostech.

Doufám, že jsem Ti, Angeliko, alespoň trochu pomohla, protože se mi vykládalo skvěle a bylo to pro mě  velice zábavné i netradiční a poučně pojetí výkladu. Jsi jako pochodeň.

Ať Tě ani nenapadne pohasínat. Buď ráda. Mohla bys rozsvěcet města, ale děláš to s lidskými emocemi, a to je dobře.

Přeji Ti ze srdce hodně štěstí i splnění Tvých přání a snů.

„Přece já“ – pomohly jsme si navzájem

h

Dost mě překvapilo, že tahle žena potřebuje vůbec karty. Její energie je čistá a její přítomnost pohladí. Cítila jsem se vysloveně dobře.

Všimly si toho i moje dcery, které její vyzařování pojmenovaly úplně stejně.

Má jemnou duši a září mléčně bíle. Pořád jsem přemýšlela, co je to za energii. Pak mi to vlastně ona osvětlila sama.  Zcela bezprostředně se svěřila, že si píše s Anděly. Znám model automatického písma, ale tohle tak úplně ono nebylo.

„Já s nimi nemusím vést písemný styk, když potřebuji vědět něco o sobě. Tam to jde přímo. Potřebuji to ale, když se zeptám na někoho druhého, protože když ta informace není pro mě, je potřeba ji reprodukovat přesně. A tehdy si vezmu tužku a píšu. Kolikrát se sama divím, co píšu,“ řekla.

Znám komunikační kanál mezi člověkem a energií, které říkáme andělská. Upřímně nevím, kdo to je, ale je to kkaždopádně velice pozitivní, takže jestli jsou Andělé… jedině dobře.

Když jsme dovykládaly, poprosila jsem ji, aby se jich zeptala na něco za mě, jestli může. Souhlasila. Vzala tužku, papír a psala.

Skutečně pak nemohla po sobě přečíst vlastní text. Mně bylo ale naprosto jasné, co se mi sděluje. Tohle sama od sebe doopravdy nemohla vědět ani náhodou!

Takže Lenko, moc Ti děkuji. Pomohla jsi mi a já jen věřím a doufám, že i já jsem Ti byla něco platná.

Přeji Ti štěstí a hodně lásky, kterou si zasloužíš už tím, že ji tak bezprostředně rozdáváš!