Alespoň takto vtipně nazývá barevnou škálu oblečení, které ráda nosí. Pastelové barvičky má v oblibě a tak když otevře skříň, připomíná jí cukrárnu. Jakou si dáte? Malinovou, jahodovou, nebo třeba vanilkovou?

Chvíli to vypadá že už tu je jaro plné sluníčka na nákupy jako stvořené a v zápěti začne padat sníh.Počasí jako na houpačce.Brrrrrrrrrrrrrrrr

Mám ráda pastelové barvy. A jak jsem zjistila mám v šatníku zmrzlinu. Jakou si dáte? Pro mě borůvkovou a k ní nugátovou. Takovou kombinaci jsem si pořídila minulý měsíc. Koupila jsem si dlouhý svetřik a k němu úzké elastické kalhoty. Nebo porci malinové? Kalhoty v pestrých barvách jsou In a já jich už mám několik. A co třeba si k nim dokoupit pruhovanou halenku? Na jednu už mám zálusk.Meruňkovou se smetanovou? Tak v této kombinaci jsem nalezla opravdu krásné šaty se zavinovacím efektem ve své skříni a to s údivem. Proč? Protože já šaty nenosím.

Že by nějaké zapomětlivá milenka odešla od nás nahá? Kdyby měl někdo zájem, můžu někomu z Vás podarovat :)Citronová s pistáciovou? Už ten název vyzařuje jarní svěžest, kterou mi dal do skříně. Zelené bavlněné kalhoty, které jsem si koupila nedávno ve výprodeji a k nim bude ladit moje světležlutá tunika, až jí trošku opráším:)

A k tomu bych si chtěla koupit páskové sandálky (žluté) ale zatím jsem na žádné nenarazila.Tutti frutti? od každého něco. Ve výloze jsem zahlédla svetřík z lehké bavlněné příze, který mě uchvátil na první pohled a zvažuji o jeho koupi, protože by se mi  hodil k mým světle tyrkysovým kalhotům, které mi přinesl ježíšek.

Ale myslím, si že nejvíc mi sluší černá. Vždycky je módní, umí být elegantní, svůdná i rebelská. V New Yorker jsem viděla krásné sako černé, ale vona mě ta cena odradila. Ale chystám se tam na lov módních doplňků proplétaný pásek za 199,- ten si tam rozhodně koupím.

Planda0

Milá Plando0, počkejete si na jarní výprodej, to bude sako za polovinu.

A ještě k těm šatům. Pošlete nám jejich fotku, možná by se tady udaly.

Text nebyl redakčně upraven

Máte na jaře také větší chuť ke změnám? Napište mi.

  • Jak jste na tom s jarními nákupy? Už jste si letos koupily něco nového na sebe? Pochlubte se.
  • Jste také na jaře vstřícnější ke změnám?
  • Lákají vás barvy? Jsou to stále ty stejné, nebo byste ráda vyzkoušela něco jiného? Které máte nejraději
  • Které novinky nebo trendy vás letos potěšily? Postrádáte něco?
  • Jste schopná si to sama ušít?
  • Co rozhodně nutně potřebujete, nebo po čem toužíte? Je to nová kabelka boty, nebo třeba sako. Už máte nějaký kousek vyhlídnutý?
  • Napište nám o jaru ve vašem šatníku. Ať už je teprve v plánu, nebo ho realizujete?

Na vaše příspěvky a fotky nových úlovků se těším na adrese:

redakce@zena-in.cz  

Co vám dnes nabízím za příspěvek?

Balíček dekorativní kosmetiky Gabriella Salvete Obsahuje pudr, řasenku a tužku na oči.

cena

Reklama