Jedna naše čtenářka nám poslala zajímavý postřeh, objevila článek na Novinky.cz, kde se píše, že vědci vymysleli, jak nahradit lidskou kůži. Objev má pomoci hlavně zvířatům, které tak přestanou trpět. Nyní čtěte, co si o tom myslí, a vyzývá i vás, milé čtenářky, abyste se k tomu vyjádřily v diskuzi:)


Doufám, že vám, milé ženy -in, nebude vadit tento zkopírovaný článek z novinek.cz, ale mě strašně zaujal a zároveň mooooc potěšil,a to hned ze dvou důvodů.

První je ten, že je věda na takové velké úrovni a dokázali vymyslet něco takového, jako je náhrada lidské kůže.

 A ten druhý, a moc veselejší důvod-přestanou trpět a hynout laboratorní zvířata.

 Ano, je pravda, že lidem díky pokusům na nich se nespočetněkrát zachránily životy, zmírnily nemoci a jejich průběh. Řekneme si, že jsou to jen krysy, potkani, myši a králíci, morčata atd..... 

ALE....já jako milovnice zvířat jsem vždycky hrozně trpěla a tekly mi slzy, když jsem viděla tato zvířata v laboratořích, jak se smutně dívají a dokonce jsem četla asi před pul rokem v Právu článek přímo s paní docentkou,která se těmto výzkumům věnuje. Docela zajímavé a rozumné, ale opravdu mi tekly slzy,když jsem viděla fotky přímo z klecí.

 Sice nejvíc miluju psy,ale když jde o zvířata všeobecně, jsem nekompromisní. Jediné, co mě snad nemrzí, je zabité klíště nebo komár. Ale i tomu komárovi se v duchu omlouvám.

Tak co dámy, jak se vám nový vynález líbí.

 Jste také tak nadšené jako já?

Jarka

Reklama