Při své výšce 158 centimetrů váží 48 kilo. Kdekdo by jí možná její štíhlost záviděl, ona by si ze všeho nejvíc přála přibrat. Kdo ji nezná, myslí si, že je anorektička a to ji hodně mrzí. Více se dočetete v jejím příspěvku

Dobrý den, já se ani nemusím dívat do zracadla, vypadám jako niť. Rovná dlouhá niť. Bohužel mám nemoc, která mi nedovoluje přibrat. Měřím 158cm a vážím kolem 48 kilo,když se zadaří 53. Někdo by si mohl říct, že mám postavu jako modelka, ale mě má váha hodně vadí.

Lidé,kteří mě neznají,si myslí,že jsem takhle hubená schválně. A mě se nechce každé prodavačce vysvětlovat, že za to nemůžu. Nedávno jsme byly nakupovat s mojí kamarádkou, která váží kolem stovky. Prodavačka mi řekla, že jsem moc hubená. Zajímavé, že kamarádce si nikdo nedovolí říct, že je tlustá.

Už jsem se setkala i s tím, že mě posílaly do dětského a nevraživými pohledy. Nejraději proto nosím oblečení, které zakrývá mou hubenost. Široké tuniky, volnější rifle nebo riflové šaty, volnější sukně trochu nad kolena. Hodně nosím volnější vršek a těsnější spodek. Proto milé ženy, važte si každého kila. Aspoň vám nehrozí, že se vám budou posmívat, že jste anorektička.

pinokio

Milá pinokio, to je mi líto. Alespoň vidíme, že někoho může trápit opačný problém. Ale nic si z toho nedělejte. Při vaší výšce bych neřekla, že vypadáte jako anorektička. Jste prostě drobná, no.

A co vy, milé ženy-in, také se nám svěříte? Jakou máte pstavu? Jste s ní spokojená, nebo ne? Napište nám na redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama