Příběh jako z americké komedie zažila spolu se svým manželem čtenářka s nickem pinokio. A to jen díky, tomu, že si nevšimli jednoho „malého, nepatrného čísílka“.

Dobrý den,
Jsem vdaná už 10 let.Na začátku našeho manželství jsme měli účet každý zvlášť. Tenkrát manžel dostal větší prémie,a proto jsme se rozhodli,že zajedeme nakoupit do Ikei skříňky do koupelny. Zvládli jsme to, a jelikož mu i něco zbylo/asi tisícovka/,manžel mi nabídl jako džentleman, že mi koupí botičky jaké budu chtít. Vůbec jsem je tenkrát nepotřebovala,můj botník praskal ve švech,ale takovou nabídku jsem si nemohla nechat ujít. A tak jsme lítali po Shoppinku a já vybírala boty.

Ve finále se mi zalíbily boty v jednom malém obchůdku. Byly nádherné-páskové,podpatek akorát,barva šedá.A stály 999,-Kč.Došla jsem k pokladně,kde na mě čekal můj muž. Paní prodavačka dala boty do krabice a manžel jí podal kartu.Teprve,ale až vyjížděl lístek, všiml si, že ty boty stály ne 999,- ale 9999,-.Málem ho šlehlo a mě taky. Já si prostě v té euforii z nových bot nevšimla, že je tam jedna 9 navíc. Prodavačka byla vzteklá, že musí nákup zrušit. Nebylo to tak jednoduché, protože potvrzení na kartě už proběho a musela tam volat. Manžel byl samozřejmě naštvaný, že jsem mu udělala takový trapas, takže nákup jiných bot padl. A já se tak těšila, že za mě bude utrácet peníze někdo jiný.

pinokio

________

Teda mě by asi taky kleplo. 9 999 Kč? To musely být boty - samochodky :) (Zajímalo by mě, jestli by si je ta vzteklá prodavačka mohla sama dovolit).

Hezký víkend a díky za příspěvek

Saša

Téma dne 27. května 2011

Tématem dnešního vydání je útrata v restauracích, klubech, kinech, kavárnách, divadlech, zábavách a na řadě dalších míst. Nezajímá nás, kolik utrácíte (to nám může být samozřejmě úplně jedno), ale spíš kdo z vás platí. Jestli častěji vy, nebo váš partner.

  • Jestli vám přijde samozřejmé, že by měl platit muž (a je jedno zda ze svých či společných prostředků, jde o samotný proces placení)
  • Jestli vám je jedno, kdo dá číšníkovi peníze, zda vy, nebo partner
  • Jestli jste zažily nějakou trapnou nebo veselou historku u placení útraty
  • Jestli jste někdy odešly bez zaplacení :)
  • Na jaké krásné místo vás pozval váš partner
  • Jaká byla jeho (či vaše) největší útrata
  • a tak dále, a tak dále... životních příběhů je spousta.

Asi jsem ze staré školy, ale přijde mi divné, abych platila za svého partnera, byť bych na to měla. To bych mu ty peníze raději podstrčila tajně pod stolem a vyhnula se tak pro mě dost nepříjemnému pocitu. A naopak se neochudila o pocit galantnosti ze strany mého partnera.

Možná jste na tom podobně, a nebo také úplně jinak. Vaše příběhy a zkušenosti pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna z vás obdrží dáreček - ale tentokrát ne pro sebe, ale pro svého milého - ať už přítele, manžela nebo slušně vychovaného syna, který za dámu zaplatí. :)

pánský dárkový balíček vlasové kosmetiky Attitude

tst

 

 

 

Reklama