Děkuji za první příspěvkovu vlaštovku na dnešní téma. Petulka123 si ráda jen tak sní nad módními časopisy, ale na skutečné nákupy se těší. Vyrazí s kamarádkou do Brna. Tak doufám, že prožijí krásný nakupovací den

Milá redakce, neznám snad žádnou dívku nebo ženu, která by si nechtěla udělat něčím radost. Ovšem těch, které svoje plány uskuteční, je méně.

Snít mě baví, takže když si koupím časopis plný jarní módy a inspirace, hned se zasním. Tyhle šaty bych si vzala na hollywoodský večírek a navoněla bych se tamtím parfémem. Drahou kabelku by mi záviděli všichni a boty na 15 cm podpadku - hned bych vypadala štíhlejší. Pak přijde realita.

Šaty, které jsou v časopise se v ČR nedají vzít na žádnou akci - jsou moc extravagantní a lidé by to nemuseli rozdýchat. Na kabelku nemám peníze a v botech na 15 cm podpadku bych se po pár krocích pořádně rozplácla.

Nakupování mám ale moc ráda. Na jarní nákupy se chystám asi za 14 dní. Vyrazíme s kamarádkou do Brna, projdeme nákupní centra, zajdeme si na obídek a kafe a taky si pořádně podrbeme. Možná, že toho ani moc nenakoupíme. Ono totiž stačí pořídit si jednu nebo dvě super věci a kombinovat je se staršími kousky a nový jarní outfit je na světě. Doplnit to vhodnou bižuterií ( tu miluji víc než stříbro nebo zlato ) a úsměvem a život je hned veselejší.

Pěkné nakupovací jaro přeje

petulka132

Milá petulko, tak si dávejet pozor, ať nedopadnete jako já. Také jsem si říkala, že koupím jen jednu věc a nakonec to byla nákupní smršť. Ale naštěstí jsou to věci, které mě baví a těší, takže nelituji ani těch peněz, co stály.

Jak se na jarní nákupy chystáte vy, milé ženy-in? Už jste si letos něco pořídily? Je to věc z nové jarní kolekce, nebo výhodná koupě ve slevách? Pochlubíte se?

Nakupujete raději s někým, nebo sama? Umíte si poradit, nebo se obracíte na prodavačky? Máte pocit, že umí fundovaně poradit, nebo chtějí jenom prodat?

Napište nám na: redakce@zena-in.cz

Reklama