Oslovili jsme čtenářku Petru, aby nám napsala, jak se jí na ostrovech líbilo a jak si užila dovolenou. Přiznala se nám, že si dovolenou vybrala na základě našeho tipu na ostrov Gran Canaria. Tak to máme radost a přinášíme vám její zkušenosti.

canaria

Na Kanárské ostrovy jsem jela poprvé v životě a na dovolenou jsem se moc těšila. Jela jsem se svým přítelem, který tam také nikdy nebyl... Z Kanárských ostrovů jsme si vybrali ostov Gran Canaria - všichni nám ho doporučovali, že je nejzelenější a že má krásné bílé pláže.

Jeli jsme na konci září, ale bylo krásně teplo - okolo 25 stupňů. I vítr, který tu fouká téměř pořád,byl příjemně teplý.

Ráda se opaluji, takže několik dní z pobytu jsme se opalovali na pláži. Moře nebylo úplně horké a byly docela veliké vlny, ale koupali jsme se každý den.

Na 2 dny jsme si půjčili auto a objeli celý ostrov. Hotelová recepční nám doporučila nejlevnější autopůjčovnu v okolí a ráno jsme vyrazili. Ostrov jsme objížděli celý den, cesta přes hory utíkala velmi pomalu, ale výhled, který se rozprostíral za útesy, za to stál! Malé vesničky u moře byly nádherné.

Druhý den jsme se vydali do Palmitos Parku v Maspalomas. Palmitos Park je botanicko-ornitologická zahrada ve které jsme viděli spoustu exotického ptactva , ale také jiných zvířat. Nejvíce jsme si užili představení dravých ptáků, kteří létali mezi horami. Na konci této zahrady je aquárium, ve kterém probíhá delfíní show.

canaria

Cestovní kanceláře nabízí množství výletů po ostrově, ale i mimo něj - na moře i na ostatní Kanárské ostrovy. My jsme ještě navštívili nedaleký Vodní park Aqualand, do kterého jsme se bez problémů dostali místním autobusem. Tak jsem si to opravdu užili, doporučuji!

Dovolená byla velmi příjemná a za celý pobyt nenastal žádný problém.Cestovali jsme s Canaria Travel www.canariatravel.cz


Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast - cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6, případně na telefonu: +420 / 221969224 nebo +420 / 221969234 mobilní operátor 602313049 fax 224946391 nebo 224 948025.

Reklama