Jednak se jí to nelíbí a za druhé nechce, aby kvůli lidským rozmarům trpěla zvířata. Jedinou kožešinu má umělou v kozačkách. Jestli i kozačky jsou z umělé kůže, o tom se ve svém příspěvku už nezmiňuje.

Zdravím všechny:) Co já a kožichy? No asi Vám nebudu připadat dost in a cool :D Ale já kožichy nerada..nikdy jsme nic chlupatého v šatníku nechtěla mít a tím pádem ani nemám:) Mně se to prostě nelíbí a nejsem z těch lidiček, co si pořizují věci do šatníku podle posledních trendů:)

Já osobně nakupuji to, co se mi libí, co je pohodlné, praktické a přiměřené mému věku a postavě:) Mě totiž přijdou ženský, co se neoblékají přiměřeně svému věku, směšné, někdy až nechutné..I když je fakt, že pohled na třicítku, která díky oblečení vypadá o dost starší- je o dost snesitelnější, než pohled na ženu, která se v 50-ti obleká jako dvacetiletá slečna..

To mně přijde, s odpuštením, nechutné...A to samé, když je plnoštíhlá slečna/paní narvaná v minisukni, která by se svou délkou snadno splést s páskem..je to směšné, trapné a nechutné..

Vlastně ale jednu kožešinu mám, je to kožešina umělá, a je v kozačkách:) Tam teda kožíšek ráda mám:) Je to kožíšek umělý...Nejen že je kožešina umělá levnější, jak ta pravá..ale hlavně by mi prostě vadilo, kdyby věděla, že kvůli kozačkám zabili to nebo to zvířátko..Je mi jasné, že kvůli tomu, že já nekupuji pravou kožešinu, ji nepřestanou na trh dodávat..Stejně tak nekupuji kosmetiku testovanou na zvířatech..a doufám, že tento „trend“ pokusů na zvířatech v kosmetické průmyslu brzo zmizí. Dneska je na trhu velký výběr, tak proč nevybrat ten výrobek, kvůli kterému zvířata netrpí a ani se nezabíjí...

Vím, že by mi spousta z Vás mohla oponovat, že zvířata trpí kvůli testům léku a preparátů..že jich spousta zabijou kvůli masu.. A máte pravdu. Možná bych měla být důkladnější a nejíst maso..ale člověk je všežravý a já nesjem vyjímka, i když maso každý den fakt nejím.. A co se týče testu léků na zvířatech-no to mi přijde prostě přijatelnější, než to, aby zvířata trpěla kvůli krému a nebo byla zabita kvuli kabátu..Vím, že i my jsme zvířata..ale přece jen je lepší začít dělat pokusy prvně na zvířatech ,než rovnou na lidech..

Přeju všem hezký den a málo blbů v zorném poli:)

PBD

Děkuji za názor, i když mám pocit, že si trochu odporujete. Jíte maso a určitě nosíte i kožené boty, kabelky a rukavice.

Co vy na to, milé ženy-in? Jste také proti kožichům ze zásady? Jste proti nim kvůli zvířatům, nebo se vám prostě nelíbí jako oblečení. A co doplňky? Máte kožešinový límec, lemy u bundy, nebo třeba rukavice z beránka? Jste ochotná přiznat, že se vám pravá kožešina líbí a chtěla byste ji?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama