Když se napiji-škytám, když mám žízeň-škytám,když je mi teplo -škytám a když je mi zima také škytám. Škytám, když jsem nervozní a když se něčeho bojím.

Když jsem v kině a něčeho se leknu škytám  na  celé kino. Na poradách v práci škytám a když náhodou ne, všichni se ptají co je se mnou.

Prostě není situace, která by se obešla bez škytání. Vždy se samozřejmě najde hodně lidí, kteří mají zaručený recept, který na mě zaručeně nefunguje.

Jediný lék na to je pořádně od srdce se zasmát, nakazit tím ostatní, a doufat, že začne škytat také někdo jiný! Možná proto jsem stále veselá a i přes mou škytavku mají mí přátelé a známí rádi mojí společnost.

Se škytavkou se dá krásně žít a tak se řeší neřešitelné!!!!
S pozdravem Pavlína

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Tak to jsi mě fakt pobavila. Takže, když něco nemohu řešit, naučím se s tím žít a hotovo. Bezvadné! Jsi prima žena a člověk plný optimismu.
Mimochodem, zkusila jsi ty recepty z článku? Třeba bys to mohla nakombinovat.
Napadá mě : Při klicích, kdyby Tě jeden mlátil mezi lopatky a druhý na Tebe bafal, bys pojídala kilovku cukru a zapíjela litrem vody. :-) Míša

Dnešní téma dne:

  • Zčervenáte, když se stydíte?
  • Ztuhne vám pusa?
  • Klepou se vám nohy?
  • Jak byste vypadaly na mém místě u auta?
  • Jak řešíte takové projevy, které nelze ovlivnit?
  • A co škytavka? Máte zaručený recept, jak se jí zbavit?

Pište na redakce@zena-in.cz svoje příběhy, názory, recepty a vtipné zkušenosti se vším, co prostě při nejlepší snaze vůlí ovlivnit nelze.

Přeji příjemný den, kde nebude chybět soutěž, chcípák a borec, vaše příběhy i cena pro ten vylosovaný.

Reklama