Je to samozřejmě jako každý rok!!!
Celou zimu si říkáte, že je dost času, že to pak půjde samo!Ale najednou je tady teplé počasí a vy, stejně jako silničáři v zimě, jste naprosto zaskočeni tím, že se nevejdete do těch krásných šatů, které vám ještě na konci loňského léta byli a moc vám slušeli. Tak co teď????? Plavání , posilovna, dietka a hlavně všechno najednou aby příští týden ty šaty seděli.
Tak přesně v této fázy právě jsem a snažím se zhubnout!!! Až ty šaty na sebe bez problémů obléknu, obléknu i ty plavky, a pak teprve pro mne začne léto. Do té doby se budu všechny snažit přesvědčit o tom,že je ještě zima a že je ještě lépe v bundě, protože ta  všechno zakryje!!
Přeji všem ženám brzké a krásné léto!!!!

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Téma dne 8. dubna 2011

Už hubnete do plavek?

Možná se vám zdá tato otázka poněkud předčasná, ale vezmeme-li v úvahu výkyvy počasí posledních let a k tomu teplotní rekordy, které padají, ani se nenadějeme a léto je tady.  V dnešním tématu nás bude zajímat, zda si už vaše, po zimě „maličko zdeformované“ tělo chystáte do plavek. Své odpovědi na tuto otázku (dlouhé alespoň jako tento odstavec textu) mi posílejte na e-mailovou adresu redakce. Jedna z vás, která odpoví, dostane hezký dárek: Tělovou kosmetiku AVON (viz foto níže).

Tělová kosmetika AVON