Krásný postoj k tématu zaujala svým článkem čtenářka Pavla: Celý rok se snažím, abych jak v létě, tak i přes zimu vypadala nejen v plavkách dobře... A i když dál píše, že nikdy není na 100% spokojená, my věříme, že jednou bude.

Vážená redakce,
Na otázku, zda ,,už“ hubnu do plavek musím odpovědět kladně. Nejen už, ale dalo by se řícti, že neustále, jak je rok dlouhý :-) Celý rok se snažím, abych jak v létě, tak i přes zimu vypadala nejen v plavkách dobře... boužel, nikdy nejsem na 100% spokojená:-( Nejedná se o radikální diety, ale spíše o to, že se držím zdavého jídelníčku při dostatečném množství pohybu. Užívání zevňujících krémů mi také není cizí, ačkoliv občas trochu pochybuji o jejich účinnosti...:-( Domnívám se, že je skoro jedno jestli se jedná o zpevňující drahý tělový krém nebo o obyčené tělové mléko, nejdůležitější je podle mého názoru věnovat tomu mazání a masírování čas a námahu. Jenom přece je to  tak nudné (ne pokud pomůže partner:-) a vyžaduje si dost času, aby bylo vidět alespoň trochu výsledky.
S užíváním doplňků stravy a tablet na hubnutí, zatím více méně zkušenosti nemám. A co se týče různých prášků k hubnutí, tak se jím snažím také vyhýbat. Myslím, že není nad to hubnout přírodně/přirozeně, nechci dělat tělu zle nějakými chemikáliemi(ačkoliv se mnohdy píše, že tyto rádoby léky jsou přírodní).

Toto je má reakce na otázku i s názorem na hubnutí.
S pozdravem
čtenářka Pavla:-)

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Téma dne 8. dubna 2011

Už hubnete do plavek?

Možná se vám zdá tato otázka poněkud předčasná, ale vezmeme-li v úvahu výkyvy počasí posledních let a k tomu teplotní rekordy, které padají, ani se nenadějeme a léto je tady.  V dnešním tématu nás bude zajímat, zda si už vaše, po zimě „maličko zdeformované“ tělo chystáte do plavek. Své odpovědi na tuto otázku (dlouhé alespoň jako tento odstavec textu) mi posílejte na e-mailovou adresu redakce. Jedna z vás, která odpoví, dostane hezký dárek: Tělovou kosmetiku AVON (viz foto níže).

Reklama