Na věci mezi nebem a zemí věří čtenářka s přezdívkou Ozon, která nám poslala svůj další příspěvek.

Rozhodně si do puntíku život podle karet nebo hvězd nelinkuji. Ale na obojí věřím a  uznávám.

Už když jsem navštěvovala zdravotní školu , jsem poprvé byla u kartářky . Byla to stará paní a za 50.- Kč mi řekla , že mi „ leze do zelí „ jistá blondýna.

My jsme tehdy chodili do tanečních , které jsme měly mimochodem s kluky z lesnické školy – a to bylo něco ! Ale to už by byl také jiný příběh… Měla jsem tanečníka , docela nám to šlo a taky jsme se nasmáli , no a toho mi „ klofla „ právě ta blondýna. Takže se vědma trefila . A posléze už jsem kartářky občas navštěvovala víceméně pravidelně . Jedna byla obzvlášť profesionální , ta mi řekla věci , že jsem z toho byla paf – například měla jsem přítele , až moc společenského , já na to moc nejsem a vědma říká – on by tak tancoval , popíjel , kolem sebe množství lidí a vy byste tak nejraději , aby vám nosil tašky s nákupy  – trefila to nachlup ! K této kartářce přišel podnikatel. V zadní kapse měl pistoli pod sakem, absolutně nemohla být vidět , a ona ho požádala , aby si ji odnesl do auta, pak teprve mu vyložila.

Další kartářka mi předpověděla smrt tatínka – i když hodně zaobaleně.

Největší zážitek mám z návštěvy astroložky. Paní na svém místě , profesionálka s kurzem psychologie ve Státech. Měla jsem těžké období , kdy se  se mnou rozcházel přítel a ona na základě dat narození měla vypracované v laptopu naše horoskopy. Řekla mi věci , které vyrážely dech , jak to mohla vědět i z minulosti , koníčky ,  zájmy , čemu se mám věnovat a čemu naopak vyhnout. Některé věci už se plní – to bylo před téměř dvěma lety, řekla mi že se přestěhuji a budu bydlet někde nahoře a byt plný slunce – přesně tak to je. I záležitosti týkající se mých nejbližších sedí .

Teď už jen čekám, kdy se zjeví ten princ na bílém koni !

Má dobrá kamarádka má také ezoterické schopnosti . Přišla ke mně na návštěvu a říká – tento byt je nabitý pozitivní energií a čistotou. Jen si kup pravý krystal , často jej umývej a dej si ho na parapet v kuchyni. Nebo mi řekne , že vidí auru nad mou hlavou a jakou má barvu.

Prostě jsem přesvědčená o tom , že ačkoli jsem ateista , existují určité  záležitosti mezi nebem a zemí…

Ozon

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


 Téma dne 18.2. 2011: ŽIVOT PODLE HOROSKOPU

  • Sledujete horoskopy?
  • Sedí na vás charakteristika vašeho znamení?
  • Už jste si nechaly udělat horoskop přímo na "tělo"?
  • Hodíte se k sobě s partnerem podle znamení?
  • Nechaly jste si už vyložit karty?
  • Vyšla vám nějaká předpověď, nebo se zcela minula realitě?
  • Máte nějakou špatnou zkušenost s astrologem nebo kartářkou?
  • Je ve vašem okolí někdo, kdo si plánuje život podle hvězd či výkladu z karet?

Podělte se o své zkušenosti nebo zážitky známých. Své příspěvky můžete zasílat na e-mail redakce: redakce@zena-in.cz

Vítězka získá vlasovou kosmetiku značky PANTENE a tričko (viz. obrázek níže)

triko

 

Reklama