a věší si na zeď nejen věci, které v ní vzpomínky vyvolávají, ale i oblíbené obrázky přírody. Pojďte se podívat nejen na její obrázky, ale i na další předměty, ke kterým má vztah.

Krásný sluníčkový den. Narychlo jsem udělala koláž mé chodby. Tato chodba je pro mne vzpomínková. Když jsme se stěhovali do tohoto bytu, museli jsme plno věcí, skříní a obrazů dát pryč. Neboť tento byt je o hodně menší. Ale mé nejoblíbenější obrazy jsem si tu nechala.

obrázky

Jsou to obrazy přírody, což je mému srdci nejblíž. Obraz, kde je i dekorace na zed (černý strom), tak tam poznávám naší horu Bořeň. V létě, když sedím na balkoně, dívám se přímo na ní. Ponožka zavěšená hned u kalendáře s akty...

Tak tuto ponožku jsme dostali na vánoce pro prcka-spíš na Mikuláše. A od té doby jí tam máme, neboť je to velký mlsoun a všude se už dostane. Semka zatim nevyleze. Když má chuť, tak ukáže směrem na ponožku a víme, že chce „koko“.

Kalendář máme každý rok s akty, ale opravdu jen takové příjemné na oko. Je to 8. rok, co si je každý rok pořizujeme. Rybičku jsem dostala pro štěstí od maminky. Vždy, když kolem ní procházím, tak jí pohladím. Svícen a kočičku od mých nejlepších přátel. A tu dekoraci na zeď jsem si koupila ,neboť se mi líbila. V obývacím pokoji máme v jednom rohu fotečky našeho štěstí.

štěstí

Až jich bude hodně, asi je dám na chodbu a budou podle času a vzpomínek rozmístěný.

pěkný den Nugyna

Milá Nugyno, díky za pozvánku na vernisáž, vaše sbírka je opravdu rozmanitá

Čím si zdobíte stěny vy, milé ženy-in? Také nám pošlete fotku vašeho nejmilejšího obrázku, nebo předmětu, který vám visí na zdi?

redakce@zena-in.cz

Reklama