Čtenářka Nase Veru nám zaslala nejkrásnější přání. Chtěla by naším prostřednictvím pomoci dětskému domovu v Nechanicích. Zlatou kartu pro ni sice nemáme, ale rozhodli jsme se pro domov uspořádat na našem magazínu sbírku (viz níže).

Blog Přání odstartujeme rozhovorem právě s ní...

Měla jste radost, že jsme vás vybrali do plnění přání?
Samozřejmě. Popravdě mě ale ani nenapadlo, že by si mezi tou velkou spoustou přání někdo toho mého všiml. Nechtěla jsem nic pro sebe, protože... Protože jsem zdravá, mám práci, přítele a kolem sebe rodinu, se kterou si radost dělám vlastně denně. Chápu, že je těžké v dnešní době splnit přání a dovolit si zlatou kartu... Jsem ale moc ráda, že se alespoň částečně snažíte. DĚKUJI!!

Můžete se nám krátce představit? Kolik je Vám let, kde žijete, jste vdaná, máte nějaké děti? Domácího mazlíčka?
Jak víte, jmenuji se Veronika, je mi 23 let, bydlím v Hořicích (město známé výrobou hořických trubiček), jsem svobodná, bezdětná, mám 6 let přítele, ale zatím bydlím u rodičů. Společnost celé naší rodině dělá náš rotvajler Matýsek. Vystudovala jsem gymnázium, poté vyšší odbornou školu, pyšním se titulem DiS. :-) A nyní už 3 měsíce pracuji.

Máte nějakého koníčka?
Hrozně ráda sportuji. Zkusila jsem už spoustu sportů... miluji squash, aerobik a na poslední dva roky jsem naprosto propadla spinningu, který navštěvuji dvakrát týdně. Ráda jezdím na výlety, v létě k moři, protože miluji sluníčko a moře.

Co vás baví?
Sport, moji přátelé, rodina... nerada se nudím.
 
Jak relaxujete, je pro vás důležitý odpočinek? 
Určitě, jako každý si někdy ráda sednu s knížkou v ruce, nebo vyrazím odpočívat na procházku do přírody. Určitě ale nemám nic proti aktivnímu odpočinku při sportu.

Jak dlouho naše stránky čtete?
Na stránky chodím asi 2 roky, ale nevím to přesně.

Už jste někdy vyhrála v naší soutěži?  
Ano. Nedávno ve fotosoutěži stolní gril.

Máte nějaký nesplněný sen?
Nesplněný sen... Asi jsem si tuhle otázku už někdy položila, ale odpověď jsem nenašla. Sny mám: zařídit si s přítelem byt, mít krásné děti, kolem sebe zdravou a velkou rodinu... Ale ty si musím splnit sama. S tím mi nikdo nepomůže. Asi právě proto jsem chtěla něco pro děti. Je těžké říct nějaký nesplněný sen. Možná podívat se s přítelem do romantické Paříže.
 
A nějaký splněný?
Povedlo se mi úspěšně dostudovat, najít si práci: Jsem na sebe pyšná.
 
Proč jste se rozhodla právě pro domov v Nechanicích?
Nikdy jsem domov v Nechanicích nenavštívila, ale moje kamarádka, která studovala sociální školu v Praze, pracovala v tomto domově na praxi. Hodně o něm vyprávěla, a protože je nejblíže mému bydlišti, vybrala jsem si právě tenhle.

Pomáháte potřebným i jinak, třeba pomocí nějaké charity?  
S charitou přímo spojena nejsem, ale pokud jsem někdy někde oslovena, abych přispěla, určitě neváhám ani minutu. Jedná se o malé částky, ale i to mě dokáže zahřát u srdce a mohu si říct, že jsem snad někomu pomohla.

– Nase Veru

Jak proběhne sbírka dárků pro domov v Nechanicích vás budeme brzy informovat. Již nyní můžete shánět oblečení a hračky (ne plyšáky) pro děti ve věku od 3 do 19 let.


Reklama