Další přispěvatelkou k dnešnímu tématu je čtenářka Nadenica. Přiznává se, že letos nechala vánoční výzdobu na dceři. Posílejte i vy vaše historky a fotky na téma „vánoční výzdoba".

Jak si udělat pohotovější Vánoce - delegujte například vánoční výzdobu na dceru, jako čtenářka Nadenica. Třeba se také dočkáte nazdobené motorky...

Téma dne zní: Vánoční výzdoba.

Hezký předvánoční čas,

letos je mi nějak lenivo zdobit vánočně náš byt, tak si vyhrála dcera a adventní věnec jsme koupili. Každoročně si ráda pohraju s výzdobou nejen bytu, ale i oken.

Když jsem ještě bydlela v rodinném domě (kde se chci mimochodem co nejdříve vrátit), tak jsme nazdobili obrovský jehličnan v zahradě, pověsili světýlka a snad celá ulice se na něj chodila koukat. Vždy to byl takový malý svátek, pomalu jsme plánovali u něj zavést vánoční trhy, zabíjačku, medovinku, svařák...... Strom už to má asi 2 roky za sebou a na jeho místě roste nová mladá borovice, kterou čeká stejný úděl a to o Vánocích rozzářit zahradu.

Posílám pár fotek, jak to u nás vypadá. Ta ozdobená motorka je trochu úlet, ale co by ne...nápadům se meze nekladou :-)

nadenica

nadenica

nadenica

Já jsem akorát tak povánočně oteklá, jako by bylo pár dní po svátcích a byla potřebná očistná - dietní - kůra. Dočkám však času a shodím tu "masu".

Krásné Vánoce přeji všem čtenářkám a čtenářům, stejně tak i redakci.

Nadenica

Pozn. Red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Vánoční výzdoba

  • Máte nějakou veselou historku z vánočního zdobení?
  • Máte vyfocenou svou vánoční výzdobu?

Posílejte mi své příspěvky (texty i fotky) k tomuto tématu na redakční e-mail níže. Jedné z vás, přispěvatelek, věnuji hezký dárek, totiž růžovou aviváž Silan Aroma Therapy a dvě stylové vánoční svíčky ve tvaru stromečku. Tři další odměním 200 body do Velké vánoční soutěže! Vaše texty nechť jsou dlouhé alespoň jako dva tyto odstavce.

Reklama