Děkujeme za další, moc pěkný příspěvek od čenářky s nickem Myšička. Jak se na dnešní téma dívá ona?

Krásný předvíkendový den, milá redakce a čtenářky ženy-in. Ráda bych i já přispěla svou troškou do mlýna k dnešnímu tématu. Já nejraději volím kompromis. K milování, pokud není zrovna spontánní, mám ráda romantickou atmosféru. A k té mi nejvíc přispívá přítmí. V ložnici máme tmavé závěsy, takže ve dne propouštějí příjemné světlo.

Ale i večer, máme raději milování při mírném světle. Líbí se mi, když se na mě můj muž dívá, ráda pozoruji jeho ruce, když mě hladí. Nevidím jediný důvod, proč bych se o ten pocit měla připravit tím, že zhasnu. Takže buď rozsvítíme malou lampičku, nebo si uděláme atmosféru příjemným světlem svíček. Naštěstí se nám ještě nestala taková pohroma jako Gabě26, abychom museli něco hasit. Svíčky máme v dostatečné vzdálenosti od postele ve svícnech, které jsou bezpečné.

Krásná  atmosféra se dá vytvořit i před milováním. Třeba při společné koupeli. Samozřejmě s voňavou pěnou, lahvinkou vína a svíčkami kolem vany. Vřele doporučuji.

Vztah a touha k milování by se měla neustále pěstovat a hýčkat jako vzácná květinka. Když budete hledat nové způsoby, jak si milostné chvilky zpříjemnit, nikdy vám nemůžou zevšednit.

Rozhodně nepochopím, jak se někdo může milovat jen v určitý den. Teď se možná smějete a myslíte si, že je to jen ve filmových komediích, ale můžu vás ubezpečit, že jeden takový pár znám. Jsou spolu už dlouhoa to je prý jediný způsob, jak milování ve vzathu alepsoň udržet. A toho bych se fakt nechtěla dočkat.

Přeji vám krásné milování  a hlavně  hodně lásky

Vaše čtenářka Myšička

Děkujeme, a přejeme, ať vám ten krásný vztah nadále vzkvétá.

Jak jste na tom vy, milé ženy-in. Také se nestydíte vyjádřit se k dnešnímu tématu? Nikdo po vás nechce podrobnosti z vašich ložnic. Klidně nám napište po svém, jakou máte ráda atmosféru? Tmu, světlo, nebo přítmí? Ještě vás baví milování, nebo už si hledáte záminky, jak se mu vyhnout? Milujete se raději potmě, nebo si vytváříte atmosféru jako čtenářka Myšiška?

Napište nám na redakce@zena-in.cz