Venku nám stále mrholí, ale já vám i nadále přeji slunce v duši a přináším další čtenářský příspěvek. Tentokrát se o něj s námi podělila čtenářka s nickem monkee.

V hnědých očích se topila čtenářka monkee, která si mimojiné potrpí také na orlí frňáčky. Inu je pravda , že velký nos velkého ducha značí, takže proč ne?


Pěkně strávený pátek přeju.

Oči

To je to, co mne vždycky omámilo a dělalo ze mne bezvládnou „mouchu, snězte si mě“. Bála jsem se hnědých, měla jsem vždycky strach, že se v nich utopím. Nakonec jsem vždycky padla do pasti světlookému (modro-, zeleno-, šedooký). Změní se to někdy? Krom toho mě přitahují orlí nosy, křivé frňáky. Ale to bývají většinou silné osobnosti a já se nerada nechávám spoutat... Tak vlastně nevím, potkám ještě někoho, kdo mě dokáže okouzlit a zároveň neodradit, nevystrašit? Ale neřeším to, que sera, sera.

monkee

Text neprošel jazykovou úpravou


A jak jste na tom vy, milé dámy? DNEŠNÍ TÉMA ZNÍ: Můj partner musí bezpodmínečně mít...

Co vás na mužích nejvíce přitahuje? Na co hledíte ze všeho nejdříve? A co vám naopak vadí a nedokázaly byste to u partnera přejít, nehledě na to, jak úžasný by jinak byl?

Neváhejte a pište, pro co máte u mužů slabost. Také mě bude zajímat, jestli jste nakonec zakotvily s partnerem, který váš požadavek/ky splňoval, nebo jste se zkrátka smířily s realitou.


Své příspěvky můžete už nyní posílat na e-mail: redakce@zena-in.cz. Tentokrát budeme soutěžit o krásný balíček vlasové kosmetiky značky Schauma, který obsahuje šampon, kondicionér a vyživující balzám ve spreji.

 

schauma

Reklama