Jsem Ryba a jsem jí ráda. I když obecné charakteristiky jako snová, málomluvná a romantická na mě nesedí.  Kdo mě zná, ví, že opravdu málomluvnost mně moc nehrozí. :-)))

Zato mám vysoce kladný vztah k vodě, modrozelená mě velmi inspiruje a jsem částečně zručná. A protože Ryba je éterické snové svoření, tak jsem si vybrala ve své profesi vysoce exaktní vědu - chemii.

Co mně ovšem opravdu vadí, je moje, myslím, přílišná citlivost. Já když vidím žebrajícího člověka nebo bezdomovce, tak ze mě vymámí aspoň „na polívku“, a tak návštěva Prahy je pro mě vysoce riziková záležitost. Občas si myslím, že jsou ve mně Ryby dvě, stejně jako na obloze.

Míša

Ahoj Míšo. Je to tak, prostě Rybka je samaritán. Je tu pro všechny, a ona to tak prostě má. Rybí schopnost empatie jde daleko za hranici chápání některých lidí a je také snadno zneužitelná. Víš ale, pořád je pro tenhle svět mnohem potřebnější člověk s Tvým přístupem a duší než lhostejný tvrdolín bez kouska citu. Měj krásný den i víkend. Míša.

Přihlíželi jste při výběru protějšku k jeho slunečnímu znamení? Zeptali jste se, v čem se narodil(a)? Bylo to pro vás důležité? Pište na redakce@zena-in.cz

Reklama