Shon, spěch a nervozita - to jsou emoce, které občas svatby provázejí. Čtenářka Mirka přes všechny tyhle věci vzpomíná na svatbu ráda. A poslala i fotku!

Další svatební fotka dorazila do dnešního tématu od čtenářky Mirky...


Brali jsme se s manželem po rok a půl dlouhé známosti. Svatební den byl nádherný, i když to strašně rychle uteklo, že jsme ani nestihli nakrájet hostům svatební dort. Nejkrásnější bylo focení, které ač neplánovaně proběhlo na úplně jiném místě, než mělo, a chudáci hosté museli čekat na nevěstu a ženicha před restaurací..Ale nakonec všechno dobře dopadlo a na nejkrásnější den vzpomínáme oba s úsměvem, jako na fotografii, kterou posílám.

Svatba

Hezký den,
Mirka

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. května 2011: Vaše svatební fotografie

Zašlete mi k dnešnímu tématu vaši svatební fotografii, na které vám to nejvíce sluší. A napište mi také krátce, jak jste svůj svatební den prožila! Podmínkou uveřejnění je tedy jedna fotografie (otištěna bude pouze jedna, neposílejte jich tedy více) a text, dlouhý alespoň jako tento odstavec.

Za svůj příspěvek můžete získat krásný „svatební“ dárek: Soupravu TESCOMA Fizzy, obsahující konvičku na kávu, dva hrníčky a lžičku.

Své příspěvky posílejte v elektronické podobě na adresu redakce (viz níže) nejpozději 30. května 2011 do 13.00 hodin.

hrnekkonvička hrnek

Reklama