Naše čtenářka Miriam (nick Pajda), která hubne pomocí Ketodiet, se konečně dočkala výraznějšího váhového úbytku. Začíná dohánět manžela, který se rozhodl hubnout s ní. Jak přežili Velikonoce a co na její linii říkají kolegové v práci, se dočtete v jejím příspěvku.

Byly nějaké dotazy, jak přežijeme Velikonoce. Takže: V první řadě jsem hrdá na to, že jsme naplaveniny. Chodí k nám minimum lidí, což je fajn. Rodina musela zatnout zuby a přežít bez nás, ostatně přežili zatím vždycky, takže nepředpokládám větší duševní újmu.

A jídelníček?

n

Omeletky se salátem znáte všichni. Na Zelený čtvrtek jsem si je jenom uzpůsobila: Proložila jsem je špenátem a libovou uzenou kotletkou, tenkými plátky. Vypadalo to pěkně, chutnalo také.

V pátek byla ryba, protože jsem usoudila, že jde o postní jídlo. Takže ryba s žampiony, celerové placičky a zeleninová obloha. Kuřecí špízy večer už jsem nefotila - to už dojel syn a musela jsem je bránit vlastním tělem :-)

V sobotu plněné žampiony a kari z červené čočky, v neděli jehněčí pečínka s květákovým pyré a hlávkovým salátem, v pondělí králík na česneku.

k Tam byla trošku problém příloha, ale vyřešily to placičky z červené čočky. Ostatně v neděli večer jsem dělala „plněné knedlíky“ - vařená červená čočka je kašovité konzistence, takže po doplnění pár lžícemi Hrašky je z ní docela inteligentní těsto a do něj jsem zapracovala mleté maso. Sice to není úplně postní, ale je to dobré...

No a v pondělí večer vajíčkový salát, s pórkem namísto cibule.

Pokud jde o hubnutí - shodila jsem asi 8 kilo, manžel 11. A začíná to být vidět - kolegové se už neptají „Ještě pořád držíš dietu?“, ale začínají se ptát: „Co děláš, že už nemáš bříško?“

m

Miriam před dietou

p

Miriam bez 8kg váhy

Zbývá mi vlézt do nějakého toho fitka, ale to asi až do dalšího článku...

Pajda

Související články:

Vybrané čtenářky získaly odborné poradenství a produkty pro jídelníček v podobě produktů na 3 měsíce, které díky dodržování předem daných zásad napomohou k efektivnímu zhubnutí. Hodnota balíčku je 15 tisíc Kč.

Více o produktech a značce Ketodiet najdete na www.ketodiet.cz. Velmi pozitivní zkušenost s touto dietou má i naše kolegyně Elly Kolaříková, kterou znáte z rubriky Vaření. Zhubla během 2,5 měsíce 12 kg a drží si kila i po roce dole.

Ketodiet

 

Reklama