Jsme rádi, že si naše čtenářka s nickem Militka udělalal pauzu v zahradničení a poslala nám také svůj příspěvek na téma opalování. Děkujeme

Hezké čtvrteční odpoledne! Právě jsem kolem naší bytovky dodělala keříčkovou výsadbu a docela mě mrzí, že jsem nemohla vystavit své tělo na sluníčko, které v tu chvíli bylo schované kdesi za mraky. I v mikině mi byla docela zima.

To včera, to bylo něco úplně jiného! Od rána jsem v plavkách hospodařila na zahradě a pak v tílku a kraťasech jela trhat květy černého bezu- dokud bylo tak krásně. Je to fajn, když na sobě můžu mít co nejmíň svršků a svojí kůži dopřát trochu toho vitamínu D.

Nerada na slunci jen tak ležím, raději vyvíjím nějakou venkovní činnost a opálení do hněda je při ní automaticky zaručeno.

Opalovací přípravky používám jedině, když jdu k vodě. Tam bývají sluneční paprsky zrádné.

Do solária ulehnu asi tak dvakrát do roka a to ještě jedině v zimě, když už má slunce na obloze dlouhý deficit. Jen si tam tak ležím a představuji si, že jsem na rozkvetlé, sluncem rozzářené louce....až při tom většinou usnu a probudím se leknutím, když solárium cvakne a vypne.

Nyní zjišťuji, že „pupek“ už zase vykukuje, tak se tady mějte hezky, já jdu opět ven.

Militka

Tomu se říká normální průběh. Téma opalování a venku kosa. Ale o víkendu má být opět letně, tak už se těším, že se poprvé letos zajedeme vykoupat do rybníka

Jak to máte s opalováním vy, milé ženy-in? Opalujete se snadno a dobře, nebo s tím máte trable? Už jste opalování vzdala, protože stejně nikdy nezhnědnete? Nebo patříte k těm šťastným, kterým stačí pobýt chvilku na slunci a jsou hnědé? Snažíte se o bronz i jiným způsobem? Chodíte do solária, používáte samoopalovací přípravky, nebo jste dokonce vyzkoušela opalovací nástřik?

Napište nám na dnešní téma

redakce@zena-in.cz

 

 

 

Reklama