vytváří a obdarovává své blízké nejen vlastoručně vyrobenými fotoknihami, ale i originálními fotopřáníčky a kolážemi, kalendáři z fotek a v poslední době i prezentacemi, z čehož mají všichni vždycky nepředstíranou radost.

Hezdý den:) Nikdy jsem se nefotila ráda a mám opravdu docela málo svých fotek. Jsem spíše vždy „na druhé straně“ fotoaparátu. Fotím ráda, a to všechno. Architekturu, přírodu, lidi, ale nejraději jsem vždy fotila svoje děti. Ty to ode mě odkoukaly a už odmala to chtěly zkusit také.

syn

Na černobílé fotografii je vidět můj nejmladší syn s výrazem, kdy zjistil, že obal od fotoaparátu je něco jiného než to, co mám já.

Fotek mám nepočítaně a tak jsem ráda, že dnešní techologie umožňují jejich ukládání v datech. Přesto vždy vyberu občas nějako zajímavou fotku a nechám si ji vyvolat.

Ráda také fotky upravuji, takže obdarovávám své blízké nejen vlastoručně vyrobenými fotoknihami, ale i originálními fotopřáníčky a kolážemi, kalendáři z fotek a v poslední době i prezentacemi, z čeho mají všichni vždycky nepředstíranou radost.

Lásku k fotografiím zdědil i můj nejstarší syn a daleko mě předběhl. Fotí dnes profesionálně, vydává o fotografování i časopis a myslím si, že je opravdu dobrý ve svém oboru.

Ve svém věku jsem už vlastně tak trochu historický objekt, takže přikládám fotku v pozadí s historickými vozy z mých padesátin před šesti lety.

 

maryene

Maryene

Já vám dám věk. A historický objekt už vůbec ne

Reklama