Hrníček od dcery vždycky připomene čtenářce s nickem martav, že je darovaný z lásky. Už ho má dlouho, je trochu otlučený, ale to jí navadí. Tenhle hrneček ji vždycky naladí do pohody. Děkujeme za příspěvek a fotky.

Ráda bych se s Vámi podělila o můj oblíbený hrníček. Už dlouho si kupuji různé hrníčky, u mě v kuchyni nenajdete snad ani jednu soupravu . Jsou to hrníčky z dovolenkových cest, nebo dárečky od mých milých......rodiny a přátel.

Ale jeden hrníček mám nejoblíbenější. Přinesla mi ho dcera, když byla  v zahraničí.

hrnek hrnek

Hrníček s krásnou slunečnicí a nápisem „magic mum“...magická máma.  I když  děti někdy nedokážou říci „ mami, tati mám vás rád(a)“ snaží se to říct věcí , kterou dají od srdce. A taký je i  ten můj hrníček, darovaný z lásky. Mám ho už dlouhá léta .Dnes je už obitý, ale při pití čaje nebo kávy, vždy při něm naleznu tu správnou pohodu.  U každého hrníčku si připomenu nějakou tu veselou, nebo i smutnější vzpomínku.

Přeji Vám hodně příběhů a krásné léto

vaše čtenářka

martav

Děkujeme za příspěvek a fotky.

A co vy, milé čtenářky a ženy-in? Máte také svůj oblíbený hrneček? Pošlete nám jeho fotku(prosím, max.dvě) Povíte nám jeho příběh? Od koho jste ho dostala, k jaké příležitosti a proč právě tenhle hrneček byste nevyměnila za nic na světě.

Pište na adresu redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama