Tématem je dnes Valentýn. Následující příspěvek zaslala čtenářka Mandzarik, která se hrdě hlásí k českým tradicím. Přesto slaví i jednu, která v našich vodách zakořeněná není. Jakou, to se dozvíte, když otevřete tuto novinku...

Svátek lásky - Valentýn - čtenářka Mandzarik neslaví. Proč? To si přečtěte v jejím příspěvku k dnešnímu tématu...


Milá redakce, tento svátek neslavím, držím se českých tradic a principelně odmítám přebírané svátky. V jednom jediném případě však výjimku činím. Každoročně zabukuju stůl u virtuálního Apačova ranče stojícího v blízkosti Našeho virtuálního Srubu, kam s kamarádkou virtuálně odjíždíme od dětí i mužů. Jen my víme, kde jej hledat, jeho nespornou výhodou je právě jeho virtualita, vzhledem k mým častým stěhováním jej operativně přesouváme tak, abychom se setkaly přibližně na půli cesty. Vybudovaly jsme ho virtuálně vlastníma rukama a na několika stranách popsaly stavební postup stejně jako naše První setkání tamtéž. Valentýna si s kamarádkou připomínáme elektronickými pohlednicemi, vývoj technologií odmítám méně kategoricky, jakkoliv se přidržujeme též staré dobré písemné korespondence, kdo mi zaručí, že Valentýka odeslaná Českou poštou dorazí skutečně v únoru ? Jelikož nevím, zda se tyto pohlednice otevřou přeposláním z mé adresy, posílám je Vám na email ženy-in, čímž přeji krásného Valentýna tentkorát nejen jedné jediné, ale všem dnes přítomným ženám. Prosím, nezaměnit s MDŽ. Pohlednice jsou ozvučené, prosím, turn volume up.

Romantického Valentýna všem, kdo jej slaví,
přeje Mandzarik

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 14. února 2011: Valentýn

  • Slavíte svátek Svatého Valentýna?
  • Rozdáváte Valentýnky?
  • Máte nějaký hezký valentýnský zážitek?
  • Jaký je váš názor na Svatého Valentýna jako na oslavu lásky?

Odpověď na jednu z těchto otázek mi zašlete do redakční pošty (viz adresa níže). Vyhrát můžete krásné fondy TORO pro romantické večerní posezení a k nim přidáme ještě ORION srdíčko Modré z nebe! Pokud chcete mít šanci na výhru, dbejte na to, aby byl váš příspěvek dlouhý alespoň jako dva tyto odstavce.

POZOR! Dnes ráno jsem vyhlásil Valentýnský turnaj v samolodích! Najdete ho po přihlášení pod horní lištou magazínu, když kliknete na odkaz Turnaje!

toro a orion

Reklama