Čtenářka s přezdívkou Mandzarik rozpitvala charakteristiku Googlu, nebo Gogola?


Milá redakce,

Dle níže připojené tabulky snad odpustíte, že si dnes vypomůžu charakteristikou Googlu. Fyzický biorytmus - 82 % neodpovídá, cítím, že organismus funguje jen na nejnižší bázi, odhadla bych fyzický biorytmus na -99 %, ale jelikož Google sděluje, že intelekt mám dnes na -76 %, je pravděpodobné, že se mýlím. Jakési chatrné procento skýtající naději na chatrné zbytky skomírajících jiskřiček intelektu právě odhalilo automatické předvolby wordu, který tvrdošíjně přepisuje Google na Gogole. Gogol mi nesděluje už vůbec nic, tuším, že sesmolil Revizora, tak to je mi taky úplně ukradené, všechny závazky vůči nim mám dávno uhrazené a do MHD se dnes stejně nechystám. Citový biorytmus - 0 %. Tak to odpovídá. Dnes je mi všechno úplně jedno. Nehnul by se ani o procento v případě výrazného peněžního daru bývalé tchyně, stejně tak statický by setrval při poledních zprávách na Nově (je mi fuk, jestli jsou nějaké polední zprávy na Nově a nechce se mi to kontrolovat) o prudkém ochlazení, Nova stejně kecá, gogole i gogole taky kecá.

Charakteristika znamení zvěrokruhu
„Beran je znamením Marsu a má přirozeně největší sklon k činorodému jednání, osobnímu příkladu, okamžitému zásahu a rychlému vývinu". - tolik Google.
Mně je to jedno.
„Je všude tam, kde se tvoří něco nového. Proto je prvním znamením zvěrokruhu, počátkem nového cyklu, nikoli pouze v hmotné, ale též vyšší oblasti. Když Beran vidí něco, co podle něj není správné, ihned povstane, aby to změnil a neskončí, dokud nedosáhne svého cíle."
No to jistě. Ať si každý pomůže sám.
„Jsou-li jeho blízcí téhož názoru jako on, rád vykoná dílo za ně, protože cítí, že jejich sympatie podporují jeho snahu. Beran je poctivý bojovník s nezávislou povahou. Své plány realizuje díky odvaze, statečnosti a organizačním schopnostem, u dlouhodobých záměrů jej žene kupředu spíše umíněnost, než trpělivost či vytrvalost. Berani žijí především přítomností, o budoucnosti si jednoduše myslí, že to prostě vyjde."
Však vyjde, ne ? Proč to píšou, to je jasný.
„ Beran si za každou cenu chce svou "cestičku" najít sám. I kdyby mu jeho přátelé dávali sebelepší rady, nepřijme je, protože je nevymyslel. Když se zasekne, "postaví si hlavu" a nic s ním nehne. Tak jej vlastní umíněnost, zatvrzelost a svéhlavost blokuje a omezuje. Naštěstí pro něj mu to dlouho nevydrží. Bohužel, málokdy se dokáže poučit ze svých omylů, které opakuje."
Jakých omylů ? Teď jsem se zatvrdila. Hlavně mi nedávejte žádné rady. Pustím si metal. Tam je všechno.
Krásný, veselý, optimistický, příjemný dnešní horoskop i den všem znamením přeje

Mandzarik

Můj biorytmus

Dnes Fyzický -82%

Citový 0%

Intelekt -76%

Celkově -53%

Text neprošel jazykovou úpravou


Téma dne 18.2. 2011: ŽIVOT PODLE HOROSKOPU

  • Sledujete horoskopy?
  • Sedí na vás charakteristika vašeho znamení?
  • Už jste si nechaly udělat horoskop přímo na "tělo"?
  • Hodíte se k sobě s partnerem podle znamení?
  • Nechaly jste si už vyložit karty?
  • Vyšla vám nějaká předpověď, nebo se zcela minula realitě?
  • Máte nějakou špatnou zkušenost s astrologem nebo kartářkou?
  • Je ve vašem okolí někdo, kdo si plánuje život podle hvězd či výkladu z karet?

Věřím, že vás toto téma osloví a podělíte se o své zkušenosti nebo zážitky svých známých. Své příspěvky můžete zasílat na e-mail redakce:redakce@zena-in.cz

Vítězka získá vlasovou kosmetiku značky PANTENE a tričko (viz. obrázek níže)

triko

Reklama