a sebevědomě přiznává, že se většinou sama sobě na fotkách líbí. Proč ne? Koneckonců, můžete posoudit samy, jak jí to sluší. Posílá tři fotky, o kterých si myslí, že na nich vypadá dobře

Přeji všem pěkný den, abych pravdu řekla tak fotografování miluji, ať už z hlediska focení mě samotnou, a nebo focení mého pejska či přírody. Nejen že se ráda fotím, ale také právě ráda fotím já ostatní věci. Takže mi nevadí, když mě někdo fotí, ale většinou se nechávám fotit pouze, když tak trochu vypadám jako člověk. Zda jsem ale fotogenická, to posuzovat nemohu. Na některých fotografiích mi to opravdu sluší a na některých zase ne. Je to tak napůl. Někdy ale, abych pravdu řekla, tak na fotografiích vypadám lépe než ve skutečnosti. Ale každý je v něčem krásný a někomu se to líbí a někomu zase bohužel ne. To se stává přeci běžně.
 
Momentální fotografie na dokladech vypadám naštěstí slušivě a mám tam opravdu pěknou fotografii, na kterou jsem i pyšná. Já se moc neměním, takže na občance či na studijním průkazu vypadám stejně a možná i lépe. Ale to teď bude minulostí, protože si brzy budu muset dělat občanský průkaz nový a studijní průkaz už pro mě nebude existovat. Když jsem bydlela ještě nedávno v Jirkově tak tady byla potřeba kartička na trolejbus a autobus. V Klášterci nad Ohří už toto není potřeba.
 
Určitě nějaké fotografie se najdou, na kterých se líbím sama sobě. Většinou to jsou fotografie, kdy jsem chodila ještě před pár lety na diskotéky a tam jsem se opravdu snažila se upravit. Většinou mě známý ani nepoznali :-) Zabrousím na starší fotografie a určitě nějakou zašlu. Zda mám, ale nějakou fotografii kde můj obličej nevypadá tak jak by měl. Tím myslím, že se na fotografii šklebím, spím, a nebo se tvářím komicky asi nemám. Možná někde budou ještě fotografie z dětství, tam vím, že jednu fotografii mám. Ale ty mám bohužel u rodičů.
 
Před objektivem jsem spíše jako doma. Skoro každý den se s přítelem fotíme. Většinou jsme teď každý den na zahradě a tam se pořád něco fotí. Nejen květiny, ale také i my třeba u grilování a vůbec mi to nevadí. Teď je na zahradě opravdu hodně práce a tak při chvíli oddechu si to vše fotíme a tím pádem i sami sebe. Když jedeme někam na výlet, tak musí být sebou i fotoaparát abychom mohli fotit nejen okolí, ale i sami sebe. Mám to ráda a ráda se fotím, na tom nic není špatného.
 
Bylo těžké vybrat jenom některou fotografii, protože mě osobně se líbí skoro všechny, na kterých jsem já osobně. Na jedné fotografii jsem s kamarádkou, protože ta se mi také hodně líbí.

kote

Bylo těžké vybrat jen tu, kde jsem opravdu sama, protože těch je bohužel málo. Vždy se většinou fotím s někým a samotné fotografii mám opravdu málo a na těch se moc sama sobě nelíbím.

kote

Jsou to všechny fotografie z roku 2009, kdy jsem ještě byla blondýna.

kote

Užijte si dnešní krásný snad slunečný den  
malinke-kote

Mně se nejvíc líbíte na poslední fotce. Jste přirozená a uvolněná

Text nebyl redakčně upraven

A vám, milé ženy-in? Pošlete nám také nějakou svou fotku? Prosím, jen jednu, přišlo poměrně dost příspěvků, tak ať se dostane na všechny. Děkuji za pochopení a budu se těšit.

Nejen na fotky, ale i na příspěvky na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama