a je spokojená. Dokonce se tak líbí i svému příteli a to ji těší dvojnásob. Vyhovuje jí i druhá stránka. Že se nemusí odličovat a stále na sebe něco patlat. Jak píše trefně ve svém příspěvku.

Přeji všem pěkný den, dnešní téma je opravdu zajímavé a docela přemýšlím nad tím, proč jsem se vlastně přestala líčit. Líčím se opravdu už dost dlouho, někdy od doby, kdy jsem šla asi na střední školu. Musela jsem se líčit pořád, ať jsem šla kamkoliv. Sice jsem vždy na sebe dala jenom stříbrné stíny a řasenku, ale přesto jsem se musela líčit i když jsem šla do obchodu nakoupit.

Od osmnácti jsem začala chodit se sestrou na diskotéky. Vždy jsme se pečlivě připravovali. Co si vezmeme na sebe, jak se namalujeme a jak si uděláme vlasy. Na diskotéky jsem si pokaždé musela dát i make-up, abych vypadala lépe. Příprava nám vždy trvala poměrně dlouho, ale vždy to za to stálo. Jako obvykle stříbrné stíny, které jsem si musela pečlivě nanést a pečlivě namalovat řasy. Přeci jen jsem byla mladá, svobodná a tak jsem se snažila někoho najít alespoň na diskotéce, ale tohle už je dávno za mnou. Na diskotéky už 3 roky nechodím, od té doby, co mám přítele, který diskotéky nesnáší a ani mi to nevadí.

Ještě donedávna jsem se trochu líčila, když jsme někam zašli. Do hospody, na koncerty atd. tak jsem na svůj obličej něco málo hodila. Když jsem začala od září chodit na praxi, z ničeho nic mě to přestalo bavit. Vůbec jsem se nelíčila, bylo mi to jedno. Vždy jsem akorát každé ráno dávala na sebe krém proti suché pleti. Mám s tím poměrně poslední dobou větší problém a kolem očí se mi „loupe“ kůže. Možná proto jsem se přestala malovat, netuším.

Můj přítel má rád, když se nelíčím, líbím se mu i tak, a to je důležité. Vždycky mi říkal, ať se nemaluji, že mi to tak sluší a po nějaké době k tomu došlo, ale proč vlastně? Možná, že to není jen suchou pokožkou, ale také proto, že mě nebavilo se odličovat, ale to mě nebavilo nikdy. Možná mě přestalo bavit na sebe něco patlat. Příčin může být hodně. Teď už se maluji jen výjimečně, když mám chuť.

Přeji všem pěkný zbytek dne

Malinke-kote

Ale Malinke-kote, odličovat pleť musíte, i když se nelíčíte

 

 

Reklama