Má na ní účes, který se jí na něm opravdu líbí. Musím unat, že je to oblíbený a docela slušivý účes většiny mladých mužů. Bohužel, je natolik rozšířený, že jsou ti mladíci tak trochu na jedno brdo. Ale to je jen můj názor

Přeji všem pěkný den,

Jaké pánské účesy se mi vám? Je jich určitě spoustu, ale nic se nemá přehánět. Spíše bych mohla psát, jaké se mi nelíbí. Nesnesu, když má někdo dlouhé vlasy, i když by mu to mohlo slušet. U nás ve třídě je převaha kluků a většina má dlouhé vlasy. Nelíbí se mi, když má někdo punkerský styl. Prostě normální účes.

Jaké jsou podle mě sexy, a co bych na hlavě svého chlapa nesnesla? Podle mě pánské účesy jsou sexy právě takové, které má můj přítel. Občas se ale zblázní a chce si nechat narůst „ocásek“. Prostě ze stran vyholené a zprostředka dlouhé, ale vždy se mi podaří mu to v nějaké fázi růstu vymluvit.Nemůže si to ani pořádně dovolit, ale asi to nepochopí. Když mu to do určité délky naroste, tak se mu začnou dělat lupy a strupy. Tenhle účes mu vymlouvá i jeho mamka.

Myslím si, že už definitivně vymizely přehazovačky? Znáte nějakého exota, který ji ještě nosí? Abych pravdu řekla, tak v našem okolí tento účes asi už nikdo nepreferuje. Neboť jsem dlouho u nikoho takovýto styl účesu neviděla. Takže je jasné, že nikoho takového neznám.

Mluvím svému partnerovi do účesu? Už jsem se o tom zmiňovala, takže ano. Rádi si o tom povídáme a říkáme si, jaký účes by mu slušel a neslušel. Zrovna teď se chystám osobně na svůj nový styl, ale musí mi to trochu dorůst, abych si mohla nechat sestříhat podkovu. No jsem zvědavá, jak to dopadne, ale zpátky k příteli. Snažím se mu namluvit, který účes mu kdy slušel, ať si ho zas nechá udělat. Po nějaké době se mi to povede a já jsem ráda :-)

Jak jsem jeho styl ovlivnila od doby, kdy jsme se poznali? Nemyslím si, že jsem jeho styl nějak extra ovlivnila, jen prostě mu říkám, co bych na něm ráda viděla a co bych zase naopak na něm nesnesla a on to respektuje i když občas má svojí hlavu a chce to tak mít, ale po určitě době opravdu zjistí, že to tak nejde a musí to jít dolu.

Jsem spíš pro vlasáče, nebo ostříhané? O tom už jsem se předtím zmiňovala, vlasáče bych opravdu u sebe nesnesla. Mně to příjde u chlapů divné. Přeci nejsou holky, aby měli dlouhé vlasy a mně se to u nich ani nelíbí. Mně se prostě líbí krátký sestřih.

Jen tak pro představu zasílám fotografii přítele, kdy měl účes, který se mi na něm opravdu líbí. Přeji všem pěkný zbytek dne

přítel

malinke-kote

Účes je to jistě praktický a slušivý, ale myslím, že by mohl mít i něco jiného. Má dost dlouhý obličej, takže by mu sekla klidně i prostříhaná ofina. Takhle to zní asi divně, ale já si ho a ní dokážu živě představit

Co vy na to, milé ženy-in? Také nám napíšete, jaký máte názor na mužské účesy? Které se vám líbí, a které byste nesnesla? Jaký účes nosí v současnosti váš partner? Je i vaším dílem, nebo se svěřuje zásadně do rukou profesionálů?

Napište nám na: redakce@zena-in.cz

 

 

 

 

Reklama