proč a jak by měla podle ní ideální peněženka vypadat, to se dočtete v jejím příspěvku. A také krátkou příhodu o tom, jak si z její peněženky někdo „vypůjčil“ dvě stovky na diskotéce a už jí je pochopitelně nevrátil

Přeji všem pěkný den. Peněženky docela često střídám. Někdy proto, že se mi už tahle nelíbí a nebo proto, že novou potřebuji a ta stará je už na rozpadnutí. Peněženka musí být černá, nejlépe kožená. Nesmí hlavně být ani malá a ani moc velká. Jediné, co v peněžence nosím, jsou neustále peníze, občanku a očkovací průkaz našeho pejska. Platební kartu žádnou nemám a proto jí v peněžence nosit ani nemohu. Mám v ní také pozvánku k zubaři a průkaz zdravotního pojištění.

Zatím se mi naštěstí nestalo, že bych peněženku ztratila, někdo mi jí ukradl a nebo jsem něčí peněženku našla. Doufám, že to tak zůstane. Není důvod peněženku ztrácet. Jediné, co se mi stalo, že mi někdo z peněženky na diskotéce ukradl peníze, ale peněženka naštěstí zůstala na svém místě. Nejen peníze, ale také fotoaparát.

V té době tam naštěstí moc peněz nebylo, asi jenom 200 Kč a sestřin kamarád my ty peníze dal, protože už vydělával a tato částka pro něj nebyla nijak extra velká. Na diskotéce to samozřejmě „neřešili“. Mají tam sice kamery a tvrdili, že se mi ozvou, až projedou záznam, ale nestalo se. Ani policii nevolali. Také se mi stalo, že jsem hlupák šla nakoupit, dala 200 kč do kapsy u kalhot a než jsem došla do krámu, tak jsem zjistila, že mi někde vypadly. Samozřejmě už jsem je nenašla.

Přeji všem pěkný zbytek den s penězma i bez peněz.

malinke-kote

Milé malinke-kote a kde jste měla tu peněženku na diskotéce? Na stole, v kabelce na židli? To je také nerozum nechávat věci takhle bez dozoru

Reklama