tím spíš, že je teď bez práce a živí ji přítel. Ale i kdyby práci měla, slevami by určitě nepohrdla. Vůbec ji navadí, že model není právě aktuální, pokud se jí líbí, módnost rozhodně neřeší

Přeji všem pěkný den, to že jsem milovnicí nákupů oblečení a bižuterie, každý tady už asi ví. Proto dnes budu psát hlavně o těchto nákupech. Letos jsem si tedy ještě nic nekoupila, ale to bude asi tím, že máme nedostatek peněz. Stále se mi nedaří najít práci a tak si nemohu dovolit už tolik toho kupovat. Přesto mě to neodradí a ráda se do prodejen s oblečením, ale nejen oblečení podívám a když se mně něco zalíbí a je to v relativní cenové hodnotě tak si to koupím. Já rozhodně slevy miluji. Dá se toho koupit mnohem více za stejnou cenu, než koupit jednu věc při aktuální ceně. 

Ještě v listopadu jsem potřebovala novou zimní bundu, protože předešlá, kterou jsem měla krásných sedm let mi byla už malá. Původně jsem hledala nějakou levnou, ale když jsem měla  ty narozeniny, tak mě přítel vzal do značkové prodejny a já si tam vybrala sice pro mě dost drahou bundu, ale nevadí. Jednou v životě si člověk může něco dražšího pořídit. Také je to moje první a poslední značková věc, kterou mám. To, že nakupuji u vietnamců, tady už taky každý ví. Bohužel i vietnamců skoro žádné zimní bundy, které by mně vyhovovaly neměli, tak jsem si jí pořídila tentokrát jinde.

Já jsem převážně nakupovala ve slevách těsně před vánocemi, to bylo v jednom obchůdku u vietnamců až 70% sleva, takže se dalo výhodně nakoupit a ještě ke všemu nebyla naštěstí žádná mačkanice, že by tam bylo nehorázně moc lidí. Takže jsem si vše mohla vklidu projít a nakupovat. Vůbec mi nevadí nakupovat ve slevách, ty já docela i mám ráda. Je to pro mě dost výhodné a kor, když si zatím nevydělám a poslední dobou si kupuji věci ne ze svých peněz. Samozřejmě, že na povolení mého přítele. Přeci jen mě živí se vším všudy. Když jsem měla praxi od školy, bylo to něco jiného. Měla jsem každý měsíc pěkné peníze a do toho zvládla splácet i notebook. 

Já hlavně chodím nakupovat ve slevách, ať je to cokoliv. A co se týká převážně toho, že to jsou loňské modely, tak mně to opravdu nevadí. Kupuji to, co se mi líbí a ne to, co je jako nový model. I kdyby to mělo být pět let starý model, tak mi to vůbec nevadí. Na tohle opravdu nehledím.

Kdybych si měla ale vzpomenout jaký nejlepší úlovek, ve slevách, tak vám to opravdu neprozradím. A proč? Protože to sama nevím. Těch zlevněných věcí pro mě bylo hodně :-)

Užijte si dnešní trošku teplejší den

malinke-kote

Milá malinke-kote, děkuji za příspěvek k dnešnímu tématu. Držím vám palce, ať seženete brzy práci. Určitě není příjemné být finančně závislá na příteli. I když nakupujtete ve slevách

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom vy, milé ženy-in? Uvítaly byste lepší úroveň prodeje, nebo je vám to jedno a díváte se hlavně na cenu? Co jste ochotné koupit ve slevách? Oblečení, obuv, doplňky, sportovní potřeby?

Vadí vám, že jde vlastně o loňské modely, nebo to nijak neřešíte? Pro koho ve slevách nakupujte? Pro sebe, děti, nebo celou rodinu? Jaký nejlepší úlovek jste ve slevách získala?

Co vám na výprodejích nejvíc vadí? Proč vás odrazují a co byste si ve slevách nikdy nekoupila?

Napište nám pro i proti názory na sezonní slevy a výprodeje.

Na vaše postřehy a příběhy se těším na adrese:redakce@zena-in.cz

Za váš příspěvek vám mohu nabídnout tuto atraktivní cenu:

cena

Reklama