Tak to vypadá, milé dámy, že ryzí charakter u vás zatím vede na plné čáře! Výjimkou není ani čtenářka Lucka, která nám zaslala další příspěvek k dnešnímu tématu o tom, co vás na mužích zajímá ze všeho nejdříve...


 

Dobré poledne,

Se svým manželem jsem se poznala na internetu. Fotky jsme si nestačili vyměnit a už jsme měli naší první schůzku.
Byla jsem zvyklá na urostlé pěkné chlapy netrpící nouzí o peníze, kteří se pak chovali nesnesitelně, zesměšňovali mě, měli mě jako hračku a vůbec je nezajímalo, co chci já. A najednou přišla změna, na schůzku dorazil Sportovně oblečen muž střední postavy, trošku kulička, ale řekla jsem si, že teď to nebudu brát podle vzhledu a udělala jsem dobře.

Povídali jsme si neuvěřitelně dlouho. Byl laskavý, hodný, milý no prostě úžasný. A že nevypadá jako Brad Pitt? Vůbec mi to v tu chvíli nevadilo. Hned jsme si domluvili další schůzku.

Po roce známosti jsem otěhotněla a domluvili jsme se že se nastěhuje ke mě do bytu. Bohatý také nijak nebyl, ale to mi opravdu vůbec nevadilo.

Jednou z mých podmínek pro výběr toho správného muže bylo také to, aby se dokázal postarat o domácnost, protože člověk nikdy neví co se stane. A to ten můj umí skvěle.
Nevadí mu nacpat špinavé prádlo do pračky, umýt pracně nádobí, či dokonce přebalit pokakaný mimčo. Dokonce umí i zapnout žehličku a vyžehlit pro děti prádlo. Uměl to už když jsme se poznali.

Bohužel se stalo a já zůstala na dva týdny v nemocnici. V tu dobu jsme měli 4letýho chlapečka a 3,5měsíční holčičku, kterou jsem kojila. A tak se manžel musel o vše starat sám. A zvládnul to. Sice to vypadalo trošku hekticky- ráno odvézt kluka do školy-která byla na druhém konci města, pak jet s malou za mnou, abych jí nakojila, pak jet domů, trošku poklidit, vyprat apod., odpo opět za mnou nakojit malou a pak vyzvednout kluka ze školky.  Na chvilku jet domů a opět za mnou s malou. No popravdě byl z toho vyřízený, ale jiný chlap by to vzdal už první den a on vydržel celý dva týdny. A za to mu patří moje velké díky.

Ale je opravdu jedna věc, která mi u něho ze začátku chyběla. A to hádavost. Jsem prostě člověk, který se musí s někým pohádat i kvůli maličkosti, jen aby mu to udělalo dobře. Ale to on ne. No ze začátku, teď už ví že ho nenechám, pokud se třeba u fotbalu do sebe lehce nepustíme-nejlépe když hrají naše dva týmy proti sobě.

Teď jsme spolu již 6,5roku, z toho 2,5roku manželé a máme spolu dvě nádherné děti. Nikdy na světě bych ho nevyměnila a to můžete nabízet jakoukoliv filmovou či pěveckou hvězdu. On je prostě ten pravý.

Lucka1004

Reklama