Jak to má s vodní módou, o které je dnes v magazínu Žena-in řeč, čtenářka Lleennaa? Přečtěte si její příspěvek, prohlédněte si její fotky!


lleennaa

Dobré poledne všem,

tak se hlásím k těm, které ještě dnes nebyly na dovolené a poslušně hlásím, že už to letos vzdávám. Práce, rodina, povinnosti... dovolená? Sci-fi.

Ale kecala bych, kdybych napsala, že mě to nemrzí. Můj přítel letos vyrazil s malou na zahrádku, na chalupu k rodině. Zatímco já si hrála na malíře pokojů, malá se rochnila v bazéně, tatík popíjel pivečko a vůbec odpočívali, co to šlo.

Ale plavky jsem provětrat stihla ještě dřív, než odjeli a než se ZASE ochladilo.

lleennaa child

Úplně poprvé jsme navštívili kroměřížské koupaliště 28.6. 2010. Bylo krásné ráno, neměla jsem co dělat, tak mě trkl nápad jít se podívat, jak to tam vypadá. Sbalila jsem malé ručník, plíny na koupání a hurá k vodě. Po cestě jsme nakoupili něco dobrÉho na zub, pár hraček jako kyblíček, konvičku apod.

lleennaa child

No, co Vám budu vypisovat. Malá se samou radostí po...:-) No víte co. První den jsme si to užili báječně. Nebyla tam skoro ani noha. Takže druhý den repete. To už jsme vzali foťák a já jsem si po předchozím dni stráveném na sluníčku vzala i opalovací krém...

lleennaa child

K vašim otázkám: je mi putna, v čem kdo chodí. Je mi jedno, jestli má paní o váze 150 kg trinitivriti nebo celkový plavky. Je mi fuk, jestli má chlap bermudy nebo tangáče. Hlavně když mu to nevisí až ke kolenům ;)

Já osobně mám postavu jako z koncentáku. Spousta lidí se za mnou otáčí, jednou jsem slyšela: hele, anorektička. A mrzí to...takže nekoukám, nesoudím...

Tak ještě pár fotek, jak si to užíváme ;)

Už by se to sluníčko mohlo vrátit...

Lleennaa

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Co nosíte k vodě

Posílejte mi dnes (středa 28. července) své fotky toho, co nosíte k vodě. A k nim i krátké popisky, proč se vám zrovna tohle odění líbí či nelíbí.

Užší témata jsou...

  • Co se mi líbí na něm.
  • Co se mi na chlapech u vody nelíbí.
  • Co se mi líbí na mě.
  • Co se mi na ženách u vody nelíbí.
  • Co nosím k vodě kromě plavek.

Téma by se mohlo zdát jen pro odvážné, ale pokud dostatek odvahy nenajdete, pošlete třeba jen fotky konkrétních kousků, není nutné oblékat si je.

Na vaše příspěvky se těším v redakční poště...

A co můžete za svůj příspěvek získat?
Tentokrát tu mám připravené ceny dvě! Opalovací krém GARNIER AMBRE SOLAIRE s UV 30 a k němu krásnou rtěnku ColorTrend. Jako další cenu pro vás mám stylový červený šátek a opalovací olej GARNIER AMBRE SOLAIRE.

Reklama