Svému manželovi vytřela zrak čtenářka Lída, která nám poslala další příspěvek na dnešní šťavnaté téma. Gratulujeme k vlastnímu vozítku i k odvaze překonat z řízení strach!


Já si vždy myslela,že jako řidič nikdy nesednu za volant,prostě že nemám na to vůbec řidičák udělat.Ale do doby kdy jsem o tom začala uvažovat a můj ješitný manžel mi ze strachu,že budu chtít pak také za volant,řekl jednu větu co mě nakopla.Jeho slova,že ho nikdy neudělám a vyhodím zbytečně peníze mi dodaly odvahy a šla jsme do toho.
Ale vybrala jsme si tu nejhorší možnou dobu,kdy se před lety předělávaly testy z jené odpovědi na více odpovědí.Takže jsem se učila oboje testy,staré aby jsem mohla udělat připouštěcí testy a jít za volant,nové ještě autoškola neměla.Pak jsem se učila nové testy,aby jsem je uměla správně na zkoušky.Měla jsem v té době tři děti školou povinné a zaměstnání na třísměnný provoz.Učit se,zvládnout jízdy,zaměstnání,děti a celou domácnost byli celkem náročné.Ale vyplatilo se,testy jsme zvládla na poprve a na plný počet bodů.Manžel ani raděj nemluvil,neboť mu bylo jasné,že budu chtít řídit.
První jízda s manželem jako spolujezdcem dopadla neslavně,na křižovatce mi auto ucouvlo a rozbila jsem si světlo o těsně z amnou nalepený autobus.Po prohlídce škod manželem mi bylo řečeno "autobusu se nic nestalo,my máme světlo v prdeli,jeď dál!"No,ale nedalo se s ním jezdit,kecal mi do řízení a já klidný člověk ho nechala,ale jezdit jsem s nim nechtěla.Pak mi řekl,že jezdím pomalu,než mu doručili předvolání za rychlou jízdu v obci.Měl černé na bílém,že jezdím rychle a mě to tehdy stálo 500kč.
O té doby jsme už žádný ťukanec neměla a jezdím často,někdy i denně.Dokonce si dal říct a pořídil mi mé vlastní auto a tak mohu se synem vyrážet na výlety za jeho oblíbenými zvířátky.

Lída

Text nebyl redakčně upraven


 

Dnešní téma zní: NEKECEJ MI DO ŘÍZENÍ!

Povídáme si o tom, zda vám, nebo naopak vy někomu mluvíte do řízení a proč. Otázky tedy zní:

Své příspěvky a náměty můžete i nadále posílat na e-mailredakce@zena-in.cz


Vítězka nejlepšího příspěvku získá půvabnou kosmetickou řadu od společnosti AVON, ve které je luxusní tělový olej ve spreji a krém na ruce a nehty - nail experts (viz. Obrázek níže)

 

Avon cena

Reklama