Minulý týden jsme vám přinesli krátkou zprávu o vítězce soutěže o dárkové poukazy značky s.Oliver (ZDE). Dnes se můžete podívat, jak si poradila s rolí modelky, a který z outfitů si nakonec vybrala.

V nově rozšířeném Centru Černý most jsem byla poprvé. Zaparkovala jsem na střeše obřího prodejního komplexu a vyrazila směr s. Oliver. Sešli jsme se všichni přesně, naše hlavní aktérka, čtenářka Lenka, která dorazila z Brna, stylistka butiku s.Oliver a fotograf Michal Protivanský.

Napřed jsem Lenku trochu vyzpovídala. Co ráda nosí, jaké jsou její zájmy, které barvy se jí líbí. Lenka má ráda sportovně elegantní styl, takže značka s. Oliver je pro ni dobrou volbou. Poslední dobou si oblíbila kombinaci tmavě modré s bílou a červenou. Přijela v modrém sáčku ve zkrácené délce,  pruhovaném tričku, tříčtvrtečních kalhotách a pohodlných botkách na nízkém podpatku. Dobré, ale možná zbytečně usedlé a smutné. Chtělo to nějakou změnu a oživení. Vzhledem ke své postavě si může dovolit mnohem odvážnější barvy i střihy, které by ji rozsvítily.

Se stylistkou jsme se domluvily, že pro Leku vybereme tři rozdílené outfity včetně doplňků. Rozhodly jsme se pro tyto styly: ležérně sportovní, lehce společenský a prázdninově letní.

Ocenila jsem volbu stylistky, která to pravděpodobně cítila stejně jako já. Vybrala tři aktuální barvy, které byly pro jednotlivé outfity dominantní. Neonově žlutou, červenou a zářivě růžovou.

Lenka má moc hezkou postavu a všechny kousky jí padly jako ulité. Jen s tím pózováním fotografovi to nebylo tak snadné, jak se na první pohled zdálo. Chtělo to trochu se odvázat. Zahodit trému, uvolnit se a trochu si „zablbnout“. Možná pomohla i hudba a za chvilku se Lenka docela dobře vžila do role modelky.

A který outfit si nakonec vybrala? Možná vám napoví i samotné fotografie. Samy poznáte, ve kterém modelu se cítila nejlépe a nejpřirozeněji.

s.Oliver

Pro více informací o módní značce s.Oliver navštivte www.soliver.cz nebo www.facebook.com/s.Oliver.cz.

FOTOGALERIE

Foto: Michal Protivanský

Reklama