ale to neznamená, že by byla ochuzena o záplavu květin v jejím městě. Bydlí v Havířově a na nedostatek květin si rozhodně nemůže stěžovat, což dokládá i hezkými snímky z akce nazvané Havířov v květech

Milá redakce, srdečně zdravím všechny milovnice a milovníky kytiček a zeleně. Já vlastní zahrádku nemám, jelikož bydlím v nájemním bytě, ale přece jen se kochám zelení ve městě a jednou za rok se Havířov promění v krásnou zahradu na akci zvané Havířov v květech.

Městem proudí korzo květin, škol, školek, firem, zájmových kroužků atd a pak floristé a zahradníci vytvářejí z květin „ sochy“, letos to bylo na téma - 10 divů světa. Mně se moc líbila snová postel. Na té by se to spinkalo.

Přikládám pár fotek k pokochání...

lalica

lalica

lalica

lalica

Na posledním fotu jsem já v objetí jasmínu

lalica

Milá lalico, nejen že vám to s tím jasmínem moc sluší, ale i jinak to musela být pastva pro oči. Omlouvám se, že jsem nevydala všechny vaše fotky, ale z časových důvodů to není možné. Chci, aby se dostalo i na ostatní čtenářky. Děkuji za pochopení.

Text nebyl redakčně upraven

Jak se vám líbí havířovské květinové slavnosti, mié ženy-in? Jaké slavnosti máte vy doma? Těšíte se také ze záplavy květů? Jaké květiny máte nejraději? Nebo jste snad spíš pro zeleninovou zahrádku? Klidně nám napište i o ní na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama