Příspěvek čtenářky Lalice není tak úplně o módě k vodě. I když na první fotce můžete vidět muže na „módním“ plavidle. Lalica se zamýšlí spíše nad opalováním...


turecko

Téma jak vyšité na současné letní dny. K vodě určitě patří hlavně něco na plavání a „něco" k pobavení, čili manžel, partner... Nezapomínat mazat, mazat, mazat. Zevnitř /tekutiny/,ale také pokožku. Vybírat raději kvalitní krémy a oleje s vyšším faktorem. Dnes už jsou i 30-tky- opalovací krémy proti vráskám v obličeji. A nezůstávat na slunci přes poledne.

Viděla jsem v Chorvatsku Čechy, kteří byli růžoví jako prasátka a v těch největších vedrech zůstávali na pláži i s malými dětmi. My zalezli na klimatizovaný pokoj, osprchovali se a pak si na balkóně popíjeli kafe. „Prasečí" rodinka musela vyhledat zdravotnici a na druhý den byla samý puchýř. Nechápu, co, jsou lidé schopni podstoupit kvůli kakaové barvě, kterou by se pak chlubili doma. Jó, my byli u móóóře, jen se hezky podívejte!

turecko

My si na dovolené nezapomeneme projít i okolí, případně podnikneme výlet.

turecko

Kočičí mamku s koťátkem jsme potkali v Antalyii v přístavu. Kočka hlídala své robátko a učila jej vyskočit i na zídku.

turecko

Lalica

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Co nosíte k vodě

Posílejte mi dnes (středa 28. července) své fotky toho, co nosíte k vodě. A k nim i krátké popisky, proč se vám zrovna tohle odění líbí či nelíbí.

Užší témata jsou...

  • Co se mi líbí na něm.
  • Co se mi na chlapech u vody nelíbí.
  • Co se mi líbí na mě.
  • Co se mi na ženách u vody nelíbí.
  • Co nosím k vodě kromě plavek.

Téma by se mohlo zdát jen pro odvážné, ale pokud dostatek odvahy nenajdete, pošlete třeba jen fotky konkrétních kousků, není nutné oblékat si je.

Na vaše příspěvky se těším v redakční poště...

A co můžete za svůj příspěvek získat?
Tentokrát tu mám připravené ceny dvě! Opalovací krém GARNIER AMBRE SOLAIRE s UV 30 a k němu krásnou rtěnku ColorTrend. Jako další cenu pro vás mám stylový červený šátek a opalovací olej GARNIER AMBRE SOLAIRE.

Reklama