Jak dopadl telefon manžela čtenářky Lalice po doručení čarodějné zprávy, to se dozvíte v této novince, milé čtenářky. Lalica ji zaslala jako příspěvek k dnešnímu tématu...

Rozumí si mobilní telefony s čáry a kouzly? Odpověď najdete v příspěvku čtenářky Lalice...

Trampoty s mobilem

Letos jsem se na Vaplružinu noc nijak zvlášť nepřipravovala. Dohodli jsme se s kamarádkou, že si odpoledne po práci zajdeme na skleničku vínka, jen tak poklábosit. V práci mi v ten den pořád něco padalo z ruky. Byla jsem zkrátka nějaká nesvá. Kolem poledne jsem si všimla, že přes otevřené okno vletěl do kanceláře zvláštní motýl. Usadil se na kytkách na okně. Z počítače jsem si přetahovala nějaká data na disketu. Když jsem chtěla motýla pustit ven, už jsem jej nenašla. Asi vyletěl otevřeným oknem. Bohužel jsem nenašla ani uložená data na disketě a musela jsem je ukládat znovu. Přitom vím, že tam byla.
Manželovi jsem poslala sms-ku tohoto znění: Dnes mně tak brzo nečekej, letím s kolegyněmi na Gýrovou a vrátím se po půlnoci. Nech mi prosím v kuchyni otevřené okno, ať se mi zase nezláme koště!!!
Manžel mně zná a dobře ví, že na srandičky mně užije. Neodpověděl mi, tak jsem se domnívala, že se zasmál. Již den předtím jsem mu řekla, že se vrátím brzo odpoledne.
Po práci jsem byla s kamarádkou a pak se vrátila domů. Manžel seděl nad mobilem a kroutil hlavou. Po přečtení mé zprávy o čarodějnickém sletu, na který mám letět, mu mobil zkolaboval, zkrátka odešel. Všechna data se vymazala a mobil je na odpis. Zkoumali jsme jej a také syn se díval, co se mohlo stát. Nepřišli jsme na to. Možná se ty moje „kolegyně“ naštvaly, že si z nich dělám legraci, a takto se mi pomstily! Druhou možností je, že je můj choť pěkně „vyčůraný“ a už si ve speciálním obchůdku s mobily vyhlídl nějaký nový!

Lalica

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 11. dubna 2011: Mobilní telefony a vyzvánění

  • Zažila jste nějakou veselou historku s mobilem?
  • Máte specifické vyzvánění? A jaké?

Posílejte mi své příspěvky na toto téma dnes (11. dubna 2011) do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Posílat můžete buď své vyzvánění nahrané na server YOUtube a okořeněné nějakým vysvětlením, proč právě toto vyzvánění máte, anebo humorné historky s mobilním telefonem. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít větší šanci na uveřejnění a na získání dárku: oranžová mini USB dálkovou myš Saitek a modrá podložka pod ní značky DATALINE. Do předmětu vašeho mailu nezapomeňte napsat heslo (také níže).

mys

 

Reklama