Podle mě to nemá vůbec zapotřebí. Poslala nám pár fotek, jak „řádí“ s delfíny, a těm se Lalica evidentně líbí taková, jaká je. Přidala i jeden vtipný příběh o tom, jak se manželův kolega nevhodně zakoukal.

Milá redakce, zdravím všechny. Já si myslím, že jen málokterá z nás je stoprocentně spokojená se svými ňadry. Já osobně mám 85 B a pravděpodobně bych „ do implantátů“ nešla. Právě probíhá velmi nepříjemná kauza- vadné implantáty. Je mi líto hlavně žen, které podstoupili operaci ze zdravotních důvodů a budou muset čekat na výměnu implantátů. Na mamologické vyšetření chodívám pravidelně co dva roky do centra Silesia v Ostravě. Zrovna za týden jsem tam objednaná.

Vzpomněla jsem si na jeden malý příběh.

Manžel pracoval s kolegou, který si vzal za manželku ženu, která má 0 až 1 a velká ňadra vždy rád platonicky obdivoval. Jednou seděl muž s kolegou před nádražím na lavičce a oba čekali na vlak. Na protilehlou lavičku si přisedla starší paní s těhotnou dcerou/nebo vnučkou/. Kolega nemohl spustit oči z jejích bujných vnad a když si toho všimla její spolusedící, přiběhla k nim a křičela na plná ústa: No vy dva úchyláci, co jste ještě neviděli těhotnou ženskou?

Oba pak rychle prchali z místa činu, protože se blížila hlídka městské policie.Manžel pak s kolegou dva dny nemluvil a už nikdy s ním neusedl na veřejnosti. Žen s bujnými vnadami je pořád dost a ostuda by mohla mít dalekosáhlejší následky.

Přikládám pár fotek z mořského akvária z mého dovádění s delfíny. Je to foceno shora, takže kapánek zkresleno,ale delfíni nic nenamítali.........

lalica

lalica

lalica

lalica

Milá lalico, máte hezká prsa a delfínovi se evidentně líbíte! Co vám to tam šeptal do ouška?

Máte také co říct k dnešnímu tématu, milé ženy-in? Napište nám, jak jste spokojená se svými ňadry. Jak se líbí vašemu partnerovi? Máte spíš prsa velká, nebo malá? Chtěla byste na nich něco změnit?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

 

Reklama