Vařit se dá různě. Třeba i v soutěži o „nejhnusnější jídlo“. Čtenářka Laďka v této soutěži vyhrála. Co všechno dokázala nakombinovat, se dočtete v dnešním posledním „kulinářském“ příspěvku.

Dobrý den,

musím se také pochlubit se svou kulinářskou lahůdkou, se kterou jsem uspěla v soutěži, ale jíst se to teda nedá, kdo to sní je u mě národní hrdina.
Jednou jsme soutěžily, kdo vymyslí a také uvaří nejhnusnější jídlo, a musím se pochlubit, že jsem to vyhrála na celé čáře. Uvařila jsem opékané zavináče, s marmeládou a šlehačkou. Něco tak hnusného jste určitě nejedly, a ani já. Ale vyhrála jsem a že tam byly podařené kousky. Tak to je můj nejsilnější kulinářský zážitek.
Přeji hezký den.
Laďka Stefanovská

pozn. text nebyl redakčně upraven

__________

Ladi, děkuji za příspěvek, škoda, že k němu nemáš i fotografii)) Ale stejně by asi řada z nás byla v tomto případě raději zrádci než národními hrdiny.

Hodně štěstí při vaření (už jen těch nejlepších jídel) Ti přeje Saša

Tématem dnešního dne 31. května je: Jídlo, na které nezapomenu

Pokud jste čerstvé nevěstinky, anebo bydlíte se svým přítelem jen krátce, možná si na své první uvařené jídlo ještě vzpomenete, ale my to téma malinko zpestříme i pro ty, co už mají první jídlo nějaký ten pátek za sebou, žijí ve společné domácnosti dlouho, ale také pro ty, které jsou třeba sami.

Napište nám - např.

  • Jaké jídlo máte nejraději
  • Jaké jídlo vaříte nejraději
  • Jaký máte největší zážitek z vaření
  • Co se vám kdy povedlo či nepovedlo
  • Zda vaříte lépe vy nebo váš partner
  • Jaké bylo vaše nejoblíbenější jídlo u maminky
  • A nebo také jaké nejzajímavější jídlo jste ochutnaly v zahraničí

Napište prostě co chcete, nechci po vás konkrétní odpovědi, ale příběh, který se týká vaření a na který ráda vzpomenete. A můžete klidně přihodit i nějaký „netradiční“ recept, který se třeba u vás dědí po generace (můžete a nemusíte).

Pište na radakční e-mail: redakce@zena-in.cz

A protože věřím, že kuchařinek je nás velká spousta a veselých příběhů ještě víc, výherkyně budou tentokrát vylosovány dvě.

Jedna od nás dostane kuchařskou knihu: Labužníkovy historky (skvělá, také jsem ji četla a pobavila mě), a druhá obdrží dva elegantní šálky s podšálkem od firmy Tescoma.

kniha

salky

Hezký den s Ženou – in (a s vařečkou))

Reklama