a může to všem vřele doporučit. Pokojovým květinám letnění vyloženě prospívá. Ale jinak má balkon plný svých oblíbených kytiček a ráda tam relaxuje. Vždyť ne nadarmo má nick Kytinkak

Krásné kytičkové pondělí. Jelikož jsem blázínek do všeho zeleného a kvetoucího nemohu odolat a něčím nepřispět. : ))))

balkon

Balkón mám plný květin, že se tam pomalu nehnu, mám tam dvě křesílka a je to takový můj relax. Na balkóně mám převislé muškáty, molici, surfínky, lobelky a také můj nejzamilovanější mračňák.

mračňák

A na parapetech pelargonie našich babiček. Udělají takové parády, že je radost na ně koukat.

muškáty

Také na balkón stěhuji převážnou část pokojovek, které mám všude doma. Vždy mají pěknou barvu a venek jim prospívá. Jestli někomu dělá balkón starost, mně rozhodně né. Mám to spíše jako svou druhou zahradu. Balkón mám jak na relax, tak i sušení prádla, ono to v činžáku ani jináč nejde. Můj balkón je přes dva pokoje tak má délku přes 7m tak už se mi tam nějakých pár těch kytiček vleze.

Vaše Kytinkak

Milá Kytinkak, teď mi nejde do hlavy vaše věta: „Jestli někomu dělá balkón starost, mně rozhodně né“ Vždyť o něm píšete s takovým nadšením.

Napíšete nám také něco o svém balkoně, okenním parapetu nebo terase? Můžete se pochlubit, ale třeba si nechat i poradit, pokud nevíte, jak balkon, nebo terasu osadit, abyste se tam cítila příjemně?

Přizná se některá ze čtenářek, že u ní leží balkon ladem a používá ho jen jako odkladiště, nebo sušárnu?

Jak se na svůj balkon těšíte? Kdy tam nejraději sedáváte?

Už jste si dala svou lodžii zasklít? Jaké s tím máte zkušenosti? Jenom dobré, nebo by se našla nějaká negativa?

Napište nám na téma „balkony“na adresu: redakce@zena-in.cz

 

Reklama