František Nepil, člověk s nezapomenutelným hlasem i literárním talentem. Dnes se vám jeho knihy rozhodla doporučit čtenářka Kukátko...

Na začátku příspěvku čtenářky s nickem Kukátko je vyzrazen můj dnešní časový skluz. Berte to jako vysvětlení toho, proč po vás chci, milé čtenářky, zasílat příspěvky do 15.00 hodin...


Sice už je půl druhé, takže možná můj příspěvek ani nevyjde, ale v nejhorším si poradím aspoň sama sobě, po čem bych dnes mohla zalovit. Moje maminka ráda poslouchala v rádiu fejetony Františka Nepila. Měl krásný hlas a ještě krásnější texty. Doporučuji k přečtení některou z jeho knížek:
 
Například:

  • Malý atlas mého srdce
  • Nakladatelství - Granát
  • Obsah - Obsah v mém podání by byl moc fádní, radši si to přečtěte. Podíváte se do světa jinýma očima.
  • Důvod - Je to nekrvavé, laskavé čtení.

 
Všem čtenářkám přeji hezký víkend.
 
PS: Právě doklikávám sodovkovou soutěž. Brní mě ruka a říkám si - nikdy do těch klikaček nechodíš a teď kvůli sodovce a sirupu takhle blbneš. Měla sis radši něco přečíst. (Tím se nenápadně snažím odradit všechny případné konkurentky, aby to klikání vzdaly)
 
Hezký víkend u knížek!
Kukátko

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 8.2.2013: Jakou knihu byste právě teď doporučila své kamarádce?

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. V podvečer se dozvíte, který z příspěvků jsem odměnil zajímavou knihou Léky smutných od Pavla Gottharda (vydalo nakladatelství Host).

Leky

Reklama