Další příspěvek na dnešní téma celibát jsme dostali od čtenářky s přezdívkou Kopretina3, která se nám svěřila, jaká muka zažívá při nařízené sexuální abstinenenci v těhotenství.


Milé ženy-in,
pro mě by tedy celibát rozodně nebyl. Sex je něco bez čeho se neobejdu a co je pro mě zdrojem radosti. Nyní však žiju tak trošku v nedobrovolném celibátu. Bohužel mám rizikové těhotenství, a tak mám každou chvíli nařízenou sexuální abstinenci. Moc mi sex chybí, ale pro zdravé miminko se ho samozřejmě ráda zřeknu. S partnerem se hodně mazlíme, ale někdy prostě cítím, že nám chybí takový ten divoký živočišný sex. Navíc partner už se se mnou bojí milovat i tehdy, kdy to máme od lékaře povolené, v době kdy se nic neděje. Trpím tím, ale chápu ho. Moc se těším, až bude malé na světě a až si zase začnu sexu užívat dostyosti. Jen mi prosím neberte iluze a neříkejte mi, že po porodu nestojí sex za nic, protože to už fakt nevím, jak bych to zvládala. Navíc mám v těhotenství chuť na sex více, než kdykoliv jindy a takové orgasmy, jaké mám teď, jsem před tím nezažila. Prostě celibát pro mě nepřichází v úvahu a velmi obdivuji lidi, kteří jej jsou schopni dodržovat.

Kopretina3

Příspěvek nebyl redakčně upraven


Milá Kopretino, zvýšený sexuální apetit v těhotenství je podle sexuologů velmi zdravá věc, nařízená sexuální abstinence už je o něco horší, ale mimísek to čekání jistě dokonale vynahradí. Držíme palce a přejeme hodně vytrvalosti!

Pište i nadále vaše názory a zkušenosti s dobrovolným i nedobrovolným celibátem. Nejlepší příspěvek na téma Celibát, který k nám přijde na e-mail: redakce@zena-in.cz , od nás získá hezký kosmetický dárek (viz foto níže)

kosmetika

 

Reklama