Další fotku a příspěvek k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Kometa. Takhle sexy dovede být její manžel, ale vybrat jedno jediné jeho nej, to prostě nejde...

Téma dne: Nej mého chlapa!
Následuje příspěvek čtenářky Komety. Jak se vám líbí její partner? Nepřijde vám trochu jako... strašidlo?


Dobrý den,
Vybrat jen jednu věc a tu nejlepší na svém partnerovi? To je nemožné. Pro někoho může být směšné to, co připadá mě důležité a naopak. Já vím, jde vám o názor, tak že zavírám oči, přemýšlím a opět mě napadá spousta vlastností. Jednu zde, ale přeci vyzdvihnu. Podle toho jsem vybrala i fotku, na které vypadá velmi dobře a sexy. Je to ten nejlepší táta. Vím, že mu mohu děti svěřit bez toho, abych dopředu lítala a chystala oběd, nebo oblečení. Když je hlídá, vím, že se jim plně věnuje. Není jako já. Musím udělat spoustu jiných věcí a pak se věnovat dětem. On to zvládne všechno dohromady. Dokáže se při hře s dětmi stát tím dítěte a to já neumím.

chlap

Pěkný den,
Kometa

Pozn. red. Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 24. června 2011: Nej mého chlapa!

Co se vám na vašem chlapovi líbí nejvíc? To je otázka přímo do pranice. Je mi jasné, že těch věcí je spousta, ale teď se musíte rozhodnout pouze pro jednu z nich. Nevíte-li jak na to, zavřete oči a vzpomeňte si na něj - tak! Už to máte? Určitě ano. Teď už stačí jen vzít foťák a vytvořit ten správný snímek. Pokud se vám to nepodaří, pak alespoň tu jednu nej věc vašeho chlapa popište (popis ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu). V ideálním případě pošlete fotku i s popisem!

POZOR! Budete-li posílat fotografii, vyberte jen jednu.

Vaše příspěvky čekám na následující e-mailové adrese...

A co můžete za svůj dnešní příspěvek získat? Pro jednu z vás tady mám připravený krásný dárek - tedy spíš pro toho vašeho miláčka (třeba za to, že se nechal vyfotit): VICHY HOMME Gel na holení pro citlivou nebo problematickou pokožku a VICHY HOMME Čistící gel s kyselinou salicylovou.

vichyvichy

Reklama