Dobrou zkušenost se sexem po porodu má čtenářka Kometa a chtěla by uklidnit všechny čtenářky, které ještě děti nemají. Tvrdí, že i když je občas nevyspalá, není to důvod, nemilovat se.

Nebojte se, pořídit si děti, milé čtenářky - to je poselství čtenářky Komety, která zaslala k dnešnímu tématu následující příspěvek...


Dobrý den milé čtenářky!

Nechtěla jsem dnes reagovat na dnešní téma. Nemám problémy se bavit o sexu, ale dnešní téma se mně prostě nelíbí. Po přečtení dnešních příspěvků, jsem se rozhodla také napsat vlastní zkušenost, hlavně proto, abych uklidnila ženy, které ještě nerodily. Kdybych neměla ještě děti a četla to, co tady napsaly čtenářky, asi bych si je nikdy nepořídila.

Teď tedy ke mně a k mé zkušenosti. Třikrát jsem rodila a nikdy se nestalo, že bych neměla chuť na sex. Šestinedělí jsem dodržela vždy, ale bylo to velmi náročné, abych to vydržela. Někdy mám pocit, že právě porod způsobil to, že mám obrovskou chuď na sex. Samozřejmě miminka nespí, chtějí jíst, pláčou, spousta práce. Já kojím snad 10x za noc a když už jsem vzhůru v noci proč si to nezpříjemnit. Když nevyspalá, tak ať už to stojí aspoň za to.

Pěkný den,
Kometa

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 9. května 2011: Sex po porodu

Pište mi své zkušenosti s milováním po porodu, milé čtenářky...

  • Bylo to fajn, nebo něco selhalo?
  • Dodržela jste šestinedělí?
  • Změnily se vám milostné touhy?
  • Ještě miminko nemáte, ale tohle téma řešíte?

Nestyďte se a podělte se o své zkušenosti s ostatními čtenářkami našeho magazínu. Poraďte, pomozte, diskutujte. Vaše příspěvky čekám na redakčním e-mailu (viz níže) nejpozději v pondělí 9. května 2011 ve 14.30 hodin. Pokud chcete mít šanci na uveřejnění příspěvku a získání krásného dárku, nezapomeňte uvést do předmětu mailu heslo: SEX PO PORODU. Váš příspěvek ať je také dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. A ten slíbený dárek? Na jednu z vás čeká intimní pěna GYNTIMA fytofontana a dvě knížky z nakladatelství GRADA: Peni s Vagina.

darek