Přěčtěte si velmi osobní výpověď čtenářky s nickem Kometa. My jí děkujeme za příspěvek a hlavně za důvěru

Dobrý den, velmi často mám pocit, že poděkovat ani nestačí. V mém životě se stalo mnoho věcích, na které nejsem moc pyšná. Jeto už asi 5 let a já se o tomto období nerada bavím se svojí rodinou. Neznamená to, že jsem na to zapomněla, ale tak nějak se stydím za to, co jsem udělala. Nikdo to nepřipomíná, nikdo o tom nemluví, není mi to vyčítáno.

Byla jsem závislá na drogách a můj manžel byl po celou dobu po mém boku. Chtěla bych moc poděkovat a říct mu, že bez něho bych to nedokázala. Děkuji mu moc, že na mě trpělivě čekal rok, když jsem byla na léčení. Jezdil za mnou a společně jsme řešili moje problémy.

Nedokázala bych to ani bez rodiny, která mě držela nad vodou po celou dobu léčby. Hlavně děkuji své setře za dopisy, které mě hodně držely nad vodou. Ona vlastně neví, ani jak byly pro mě důležité. Pokaždé jsem netrpělivě čekala na dopis od ní.

Děkuji hlavně vám oběma tobě, miláčku a tobě, ségra. Děkuji všem, kteří pomáhají ostatním lidem, co to potřebují. Kdybych neměla rodinu, dnes bych nejpíš asi už nežila a nemohla se s vámi tady o tohle podělit.

Kometa

Přeji vám hodně sil a vydržte. Děkuji

Chcete také někomu dnes poděkovat, milé ženy-in? Máte ještě příležitost, dešnní téma se pomalu chýlí ke konci, tak si pospěšte.

redakce@zena-in.cz

Reklama