Na mužích se čtenářce s nickem kobližka protiví lecos, ale jinak je má vlastně ráda a je šťastná, že se narodila jako žena...


Když už by se to,nedej bůh,stalo a já bych byla na nějakou dobu chlap,tak bych chtěla být gentleman každým coulem. Něco jako Lawrence Olivier. Mužem vždy galantním k ženám. A zároveň tvrdým chlapíkem,co hájí čest a drží slovo,nosí kolty proklatě nízko,má pevné rysy,vysokou štíhlou postavu.....prostě bych chtěla být jako Gregory Peck.Jééé,to bych se asi ženským líbil(a)! Něco mezi romantikem kavalírem a tvrďákem.Jenže ani jeden z nich už tu není.Ale vůbec by se mi nelíbilo být mužem třeba doby ledové,lovit mamuty a tahat ženy za vlasy do svých brlohů....brrrr.Jako chlapovi by mě určitě chyběl holicí strojek a možnost vyřádit se na fotbale.Možná,že v nějaké době se muž mohl pyšnit svojí převahou nad ženou,byl bojovník,živitel rodiny,byl vládce harémů,byl lovec,ale v žádné době se mu nepodařilo to,co ženě.Ať byla královna,nebo žebračka,ale byla a je dárkyní života..Tahle výsada je určena jenom ženě.Takže vlastně nikdy nedokázal to,co žena.A já vlastně ani žádným mužem být nechci,ani náhodou.Protiví se mi jejich opilecká žvanění u piva,tlustá břicha,zapáchající nohy,trčící chlupy z uší......já už raději přestanu ! Ale jinak mám vlastně muže fakt ráda,i když bych nechtěla bych být v jejich kůži.

Jsem ráda,že jsem žena......hurá!!!

Pěkný den,

Kobližka

 Text nebyl redakčně upraven


Dnes si povídáme na téma: KDYBYCH BYLA CHLAP, tak bych byla...

  • Jaké byste byly vy, milé čtenářky a co byste si v chlapském těle vyzkoušely jako první? Byly byste romantičky, proutníci nebo galantní lovci?
  • Myslíte, že být mužem má oproti ženství velké výhody, nebo byste s pány za nic na světě neměnily? A proč?

O tom všem si dnes povídáme a své příspěvky mi můžete posílat na e-mail: redakce@zena-in.cz

Vítězka nejlepšího příspěvku získá román Patricie Cornwellové SCARPETTOVÁ (viz. foto níže) a vlasovou kosmetiku značky Pantene.

scarpettova

Reklama