Ačkoli je zahrádka někdy skutečně dřina, čtenářka Kimil na ní jezdí o víkendech ráda. A jak ta její zahrádka vlastně vypadá, to si můžete prohlédnout na následující fotce...

Téma dne: Fotka zahrádky.

Níže si přečtěte krátké vyprávění a prohlédněte snímek, které k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Kimil...


Dobrý den,

posílám Vám obrázek malého kousku naší zahrady.Je to část takové malé skalky, kde kromě skalniček pěstujeme i bylinky. Není vlastně naše, ale staráme se o ni u mojí „tchyně“. Tady si s babičkou po té „dřině“ vždy aspoň na chvilku sedneme a povídáme si. Babička si pochvaluje jaký má pěkný výhled, coběhem uplynulého týdne rozkvetlo a jaké už sbírala bylinky. Zahrádka je někdy opravdu dřina, zvlášť když se na ní člověk dostane maximálně jednou za týden, ale po týdnu stráveném v paneláku je to pro mě nejlépe strávený víkend. Ještě jednou všechny zdravím a přeji krásný den. :-) :-) :-)

kimil

Kimil

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 17. května 2011: Vyfoťte svou zahrádku

Všechno kvete, pučí, bzučí a zpívá - je tu květen a v zahradách nastalo to nejbarevnější období.

  • Pochlubte se svou zahrádkou a vyfoťte ji!

Ano, ano, vyfotografujte k dnešnímu tématu svoji zahrádku a pošlete mi ten obrázek v elektronické podobě do redakce. A pozor! Chci jen jeden obrázek - ten nejkrásnější pohled na vaši zahrádku. K obrázku mi připište, co přesně na něm je a proč se vám tenhle pohled tolik líbí. To všechno zašlete na redakční e-mail 17. května 2011 do 15.00 hodin.

Nejkrásnější zahrádku ocením malým dárkem, totiž knížkami Zahradničení s měsícem od Reginy Engelkeové a Velká kniha o bylinkách od Jekky Mcvicarové z (oba tituly vydal Knižní klub).

zahradniceni bylinky

Reklama